wmaraci reklam

Konu silinebilir

55 Mesajlar 6.898 Okunma
wmaraci reklam

vergiseldestek vergiseldestek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mali Müşavir
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 6 / 54
  • Ticaret 0, (%0)
arabuluculuk ücretinden ziyade karşı tarafın talebi de burada önemli yeri gelir arabulucu önünde özür dilersiniz mutabakata varıp iş mahkemeye çıkmadan biter yeri gelir uzar...

başka bir avukata danışmanızı öneririm konunun uzmanları yorum yapsın
BySaNCeZ

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

BySaNCeZ BySaNCeZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1195
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
vergici benim tahminimde böyleydi. Avukatlara sormak için bile ücret istiyorlar benim anlattığımı bana anlatıyorlar avukatlar belki dedim konu hakkında kesin bilgi toplayabilirim

Her Kul Kendi Kaderini Yaşarmış..

vergiseldestek vergiseldestek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mali Müşavir
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 6 / 54
  • Ticaret 0, (%0)
BySaNCeZ doğrudur fakat büyük bir emek sonucu kazanılan birikim ile cevap veriyor onlarda hizmet sektörü olduğu için danışmanlık gözde büyüyebiliyor bizim için

her konuya etiketlemeye başladık fakat forumda OguzhanTure bey var kendisi avukat vakti var mıdır , danışmanlık tarifesi nedir bilmiyorum bir mesaj atın isterseniz.

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Siteden kaldirdiysan bise olmaz

Deneme
wmaraci

inspector inspector WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Paylaşımlar kendi hostundan pc den mi yayınlıyordun yoksa aracı bir video barındırma sitesinden mi yayın yapıyordun ? (mailru okru rapid vs gibi)
telif geliş durumu nasıl oldu ?
bazı arkadaslar aracı video barındırma sitelerinden yayınlanan telifli filmlerin telifi yemesi video barındırma sitesini ilgilendirir demişlerdi. yayıncıya bir şey olmaz demişlerdi.

Böyle bişey varmi bire bir senin başına gelmiş bir durum olarak

Çok geçmiş olsun ben şu ana kadar teliften yani yasalarca fikirsanat hırsızlıgından yatan adam görmedim.umarım işlerin rast gider.

birde aklıma hep şu takılıyor acaba : trendi yükselişe gecen bu tarz siteleri diger siteler şikayet mi ediyor diye .... rekabeti azaltmak için böyle şeyler yapıyolarmıdır.

mesela hdfilmfalanca sitesi kendine rakip gördügü diğer filmfilanca sitesini özellikle şikayet ediyormudur.ispiyonluyormudur yani ?
BySaNCeZ

kişi bu mesajı beğendi.

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
zamanında digiturkle benzer bir olay yaşamıştım. Dava açılmaması için 2 yıl digiturk uyesi ol + şu kadar para ceza öde vs vs. yok ödemiyorum dedim açın davayı 6 duruşma ya da 5 duruşma sürdü tam hatırlamıyorum sıkıntılı bir süreçti ama çok sukur beraat ettim. Ama bişey olmaz falan diyenlere aldanmayın yine de derim. Detaylıca araştırın benzer süreçleri film için yaşayanları vs sonra sıkıntı yaşamayın.
BySaNCeZ

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1195
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)

inspector adlı üyeden alıntı

Paylaşımlar kendi hostundan pc den mi yayınlıyordun yoksa aracı bir video barındırma sitesinden mi yayın yapıyordun ? (mailru okru rapid vs gibi)
telif geliş durumu nasıl oldu ?
bazı arkadaslar aracı video barındırma sitelerinden yayınlanan telifli filmlerin telifi yemesi video barındırma sitesini ilgilendirir demişlerdi. yayıncıya bir şey olmaz demişlerdi.

Böyle bişey varmi bire bir senin başına gelmiş bir durum olarak

Çok geçmiş olsun ben şu ana kadar teliften yani yasalarca fikirsanat hırsızlıgından yatan adam görmedim.umarım işlerin rast gider.

birde aklıma hep şu takılıyor acaba : trendi yükselişe gecen bu tarz siteleri diger siteler şikayet mi ediyor diye .... rekabeti azaltmak için böyle şeyler yapıyolarmıdır.

mesela hdfilmfalanca sitesi kendine rakip gördügü diğer filmfilanca sitesini özellikle şikayet ediyormudur.ispiyonluyormudur yani ?

Paylaşımlar hostumda yüklü değildi 1 aylık host almıştım.

Büyük ihtimal rakip firmalar etmiştir bende öyle tahmin ediyorum.

• Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1195
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)

KralFx adlı üyeden alıntı

zamanında digiturkle benzer bir olay yaşamıştım. Dava açılmaması için 2 yıl digiturk uyesi ol + şu kadar para ceza öde vs vs. yok ödemiyorum dedim açın davayı 6 duruşma ya da 5 duruşma sürdü tam hatırlamıyorum sıkıntılı bir süreçti ama çok sukur beraat ettim. Ama bişey olmaz falan diyenlere aldanmayın yine de derim. Detaylıca araştırın benzer süreçleri film için yaşayanları vs sonra sıkıntı yaşamayın.

Herhangi bi gelirimiz olmadigi için üyelik kabuk olurmu bilmem öyle bir teklif ile gelmeleri normal digiturk dediğimiz firmanın milyonlarca maduru vardır eminim buna işleri güçleri para konuyu çok araştırdım avukatlara bilgi almaya çalıştım ama işleri güçleri para olmuş insanların

knopfler13 knopfler13 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 10 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
BySaNCeZ hocam telifli içerik neydi? yerli mi yabancı mı

• Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ö.g.g
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 1195
  • Beğeniler 405 / 330
  • Ticaret 9, (%100)
Yabancı Annie diye bir film olması lazim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al