freelance iş ilanları

Link.TL pişmanlıktır serisine katıldım

5 Mesajlar 851 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Cemorg Cemorg Php Developer Bronz Üye
  • Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 54 / 124
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar, diğer forum üyeleri söylüyordu da inanmıyordum. Evet bende artık link.tl kullanıp pişman olanlardanım. Öylesine oluşturduğum bir linkten 4.19 dolar kazanmış bulunmaktayım ancak sıra ödemeye gelince aşağıdaki ss leri incelemenizi rica ediyorum.

Mesele para değil arkadaşlar zaten öylesine kısaltmış olduğum bir linkti birde ben deneyim dedim. Bundan sonra olacakları söylüyorum; Muhtemelen ödeme yapılmayacak hatta hesabım çeşitli nedenlerle askıya alınacak ve bu konunun altına link tl nin hesabı yorum atacak. Siz siz olun sakın ama sakın bulaşmayın link .tl ye hala aynılar.

wmaraci
reklam

zexon zexon WV Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 101 / 128
  • Ticaret 3, (%100)
Link.tl görünce bilinçaltımdan küfür geçiyor. 3 tane reklamı geç 7 tane popup ekleyen reklam sitesi kullanılırmı hocam.

Cemorg Cemorg Php Developer Bronz Üye
  • Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Programcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 54 / 124
  • Ticaret 2, (%100)
zexon hocam link kısaltma işleri konusunda hiç tecrübem yoktu deneme amacıyla yapmış olduğum birşey di . Bir de bende yerli projeye yönelme diye birşey var, facebook un Türk versiyonu olsun gider onu kullanırım ama netice bu ne demek lazım bilmiyorum.

zexon zexon WV Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 101 / 128
  • Ticaret 3, (%100)
minkaju19 Yerli destek sevdası hepimizde var başlarda güzeldi bc vc tarzındaydı. ödeme konusunda sıkıntı yaşattırmadılar ama yeni tasarıma geçince bozdular. Yüzlerce linkim kırıldı 3 adet reklamı geç ve çok sayıda pop-up eklendi bende linklerimi kırdıgı ve çok sayıda reklam çıkarttıgı için sistemi kullanmayı bıraktım.
Bu tarz insanlar yüzünden Türk yapımcılarınkini değilde Türklerin kullandıgı yabancı yapımı sistemlere yöneldim ülkemin insanı bir noktaya gelince saçmalıyor ve yeni şeyler arayışına giriyor Türk halkı yenilik sevmez bunu anlamıyorlar işini düzgünce yapmaya devam edip saçmalamasaydı link.tl Türkiyenin 1 numaralı en çok kullandıgı link kısaltma servisi olurdu ve google reklamları gibi cpm reklamları işine girerek dünya markası haline geçme şansı sağlayabilirdi.

wmaraci
wmaraci

mdhouss mdhouss Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 426
  • Beğeniler 54 / 100
  • Ticaret 0, (%0)
https://wmaraci.com/forum/webmaster-genel/link-tl-dolandiriciligi-sikayet-etme-yardim-486618.html#post2787501

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al