wmaraci reklam

Lutfen birisi fikrini söylesin vps hakkinda

5 Mesajlar 655 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Hakanbey1907 Hakanbey1907 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 26 / 38
  • Ticaret 5, (%100)
Merhabalar ben hosting kullaniyordum. Yazilim mail ayarlarini calistirmiyor yazilimci firma vps almaniz gerekiyor dedi. Yurtdisi link atti. Bende Yoncuden aldim 12tl de kurulum ucreti verdim. Yazilim firmasi dedigimiz yerden almanizi onerirdik dedi daha bakmadilar benden panel bilgisi istediler. Yoncu kurulumu yeni yapti fakat panele girmiyor. Destek vps yavas doping uygulayin o sekilde giris yapin diyor. Normal hostingden pahali ve aylik vps fakat sonradan ogrendim ki her sitenin vps farkliymis ben icindeki ozellik farki oluyor vps genel olarak ayni saniyordum. Simdi aldigim vps de karsilamiyorsa 1 host 1 vps bosa almis olacagim. Smtp yerinden mail kurmam gerekiyor yazilim firmasi onuda istedi ama vps de smtp alani goremedim. Bu konuda bana yardimci olacak var mi?

wmaraci
reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
https://www.mailgun.com/ şunu kullanın 10 bin mail ücretsiz hakkı var, smtp ayarını yapıp geçin.(Bilgileri veriyor zaten) En kolay ve yormayan yöntem bu, diğer türlü mail servisleri kurulması falan gerekir o konuda bi destek alıyormusunuz bilmem tabii

• Üyelik 18.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 26 / 38
  • Ticaret 5, (%100)
Mrtcn hocam ucretli tasıma yaptım vps ye sitem calısmıyor mesela üye ol diyorum ekran birbirine karısıyor. Admin panel girince cıkıs yapıp sitenin ana sayfasına atıyor. Yoncuye yazdım sorun yok diyip ekran resmi atıyor çerezleri vs sildiğim halde bu şekilde

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)

Hakanbey1907 adlı üyeden alıntı

Mrtcn hocam ucretli tasıma yaptım vps ye sitem calısmıyor mesela üye ol diyorum ekran birbirine karısıyor. Admin panel girince cıkıs yapıp sitenin ana sayfasına atıyor. Yoncuye yazdım sorun yok diyip ekran resmi atıyor çerezleri vs sildiğim halde bu şekilde

Bağlantı sorunu yaşıyor olabilirsiniz, veya tarayıcınızda bazı eklentiler engelleyebilir bu duruma sebep olabilecek durumlar mevcut, vpn yada farklı bir tarayıcı ile vs giriş yapmayı deneyin derim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 18.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 26 / 38
  • Ticaret 5, (%100)
Mrtcn çok anlamıyorum ücretli destek arayacağım mecbur kimse oralı olmuyor yoksa. Host aldım vps aldım tasıma parası verdim yoncuye birde sağlam site bozuldu

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al