freelance iş ilanları

MegaHolding Adında Onlarca Genc'in Hakkını Yiyen bir kuruluş Destek olun!

35 Mesajlar 4.903 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Serkan Serkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1047
  • Beğeniler 129 / 339
  • Ticaret 13, (%85)
Benim 4 senedir görüşmediğim arkadaşım bu mega işi için yemeğe davet etti ki o da yakın bi arkadaşım değildi. Bulaşan başkasını çekip parasını çıkarmaya çalışıyor. Dedim senden emek parası almayacağım 40 lira ver şundan iyi site yaparım basit bir hostingle domainle sustu kaldı.

Not : Dediğim kişinin bilgisayar bilgisi oyundan öte değil. Onu bile yarım yamalak oynuyor.
ilhanozturk027

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Boraty Boraty WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** R**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 2, (%100)
herşeyi kılıfına uydurmuşlar. hosting ve domain satıyorlar ki bu yasal. onun için bu firmaya dokunmak çok zor.
türkiye'de bu kadar yol yordam bilmeyen insanlar olduğu sürece bu tarz saadet zincirleri daha çok ekmek yer.

staticiation staticiation YesilSEO.com Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek SEO, İnternet, Yazılım, Tasarı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 198
  • Beğeniler 48 / 32
  • Ticaret 13, (%100)
O kadar uyarmalarımıza rağmen hala bunlara kanan kişilere yapacak bir şey yok...

Yeşil SEO İnternet Hizmetleri

LosTTeeN LosTTeeN www.anindahosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Donanım,Yazılım
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 599 / 344
  • Ticaret 43, (%100)
Biz hosting firmalarının Max 200TL 'den verdiği bir ürünü bu şahıslar 2.500TL 'den sağlıyor ve %100 kar sağlıyorlar.

Domainleri ise Network Solutions üzerinden temin ediyorlar bu kişiler ile zamanında teknik bir muhabbetimiz oldu fikirlerini resmen çürüttüm.

İşlemci nedir bu hosting nedir hosting bir websitesinin gelişmesi için yeterlimidir bunları bilmeyen kişi/kişiler.

Aslında ben kimseye acımıyorum hosting fimalarına yıllık 200TL 'yi çok gören bir esnaf veya kişi bu şahıslara 2.500TL nasıl ödüyor bunuda anlamış değilim.
fruzgar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

fruzgar fruzgar ProPvPServerlar Kimlik Onayı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SD
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 792
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)
Bende vakti zamanında duymuştum araştırınca ne nane oldukları belli oluyor. Para iade gibi bir şey söz konusu olamaz imzaladıkları (kabul ettikleri) sözleşmede yer alıyor. Bu işi kendine böyle kandırarak alt kişiler edinmiş megada yüksek üyeye sahip kişiler kazanıyor ve her zaman olduğu gibi yine alt kısım eziliyor. Bizim şu andan itibaren ancak başka mağdur olmaması için uyarmak kalır.

Ek Olarak: @[LosTTeeN](userid:16163) İnsanımızda ki para hırsının kendini belli eden örneklerinden biridir. Google adsense de böyle bitmedi mi? Herkes site açtı kimse birbirinin reklamına tıklamaktan acizken para kazanmasını istemezken; herkes kendi sitesindeki reklamlara tıklanmasını maksimum kazanç elde etmek istemediler mi?

İnternet sektörü aşırı kolaylaştı. Emek verenler emeğinin karşılığını alamaz oldular..
LosTTeeN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al