wmaraci reklam

MyBB SEO Nasıl Geliştirilir ?

7 Mesajlar 819 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MawiLarqWD MawiLarqWD webailesi.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 5 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar ben forum adresimde mybb kullanıyorum seo da çok geri mybb herkezin bildiği gibi seo yu arttırmak amaçlı neler yapabilirim ?

Site adresim : forum.webdiyo.com

wmaraci
reklam

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 73 / 327
  • Ticaret 12, (%100)
Merhaba,

Sistem yazılımı size seo konusunda bir yere kadar yardımcı olur, geri kalan kısımlarında zafere ulaştrmak tamamen size bağlıdır. MyBB'nin seo altyapısı oldukça kuvvetlidir, önemli olan onu nasıl yönettiğiniz ve kullandığınızdır.

Misal şu yazınız "Dünyada Tek En Gelişmiş Yetkiver (Saldırı Yemiyceğinize Garanti)" başlıktan ben hiçbirşey anlamadım? içerikte düzgün değil ne yazık ki. Forum yönetiyorsanız içeriğinizi olabildiğince iyi kontrol etmeniz gerekiyor. Forumlar için bu durum ancak sürekli aktif olan yönetim kadrosu ile sağlanabilir ve iyi bir konuma gelebilmekte zaman ister.

SEO bir çatıdır, o çatının altını nasıl dolduracağınız tamamen size bağlıdır. İster çalıntı deniz kumundan ev yapın, ister titanyumdan ev. Kullandığınız, sunduğunuz materyalin kullanıcı nazarında değeri önemlidir. Kullanıcı nazarında değerli ise arama motorları içinde geçerlidir.

wptreni.com |  Wordpress Blogu

oBen oBen Kelimelerin Gücü Adına.. Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 662
  • Beğeniler 29 / 215
  • Ticaret 16, (%100)
İçeriklerinizi incelediğimde karmaşık cümle yapıları ile karşılaştım. Google daha anlaşılır cümle yapılarını sever. Konu içlerinde h etiketlerini kullanmanızı da öneriyorum. Her gün düzenli içerik girişi yapmanız ya da bu konuda size yardımcı olacak yöneticiler seçmeniz gerekir.Ayrıca içeriklerinizde resim de koymanız seoya olumlu etki sağlayacaktır.

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
SEO konusunda hiçte geri değil MyBB bence. Sizin SEO konusunda bir yazılımdan ne beklediğinize bağlı aslında. Sizce hangi noktalarda yetersiz kalıyor?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 15.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 5 / 17
  • Ticaret 1, (%100)

Machine adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Sistem yazılımı size seo konusunda bir yere kadar yardımcı olur, geri kalan kısımlarında zafere ulaştrmak tamamen size bağlıdır. MyBB'nin seo altyapısı oldukça kuvvetlidir, önemli olan onu nasıl yönettiğiniz ve kullandığınızdır.

Misal şu yazınız "Dünyada Tek En Gelişmiş Yetkiver (Saldırı Yemiyceğinize Garanti)" başlıktan ben hiçbirşey anlamadım? içerikte düzgün değil ne yazık ki. Forum yönetiyorsanız içeriğinizi olabildiğince iyi kontrol etmeniz gerekiyor. Forumlar için bu durum ancak sürekli aktif olan yönetim kadrosu ile sağlanabilir ve iyi bir konuma gelebilmekte zaman ister.

SEO bir çatıdır, o çatının altını nasıl dolduracağınız tamamen size bağlıdır. İster çalıntı deniz kumundan ev yapın, ister titanyumdan ev. Kullandığınız, sunduğunuz materyalin kullanıcı nazarında değeri önemlidir. Kullanıcı nazarında değerli ise arama motorları içinde geçerlidir.

Dediklerini doğru buldum öneri için teşekkürler , konu başlıklarına daha dikkat ediceğiz .

• Üyelik 15.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 5 / 17
  • Ticaret 1, (%100)

cihaneken adlı üyeden alıntı

SEO konusunda hiçte geri değil MyBB bence. Sizin SEO konusunda bir yazılımdan ne beklediğinize bağlı aslında. Sizce hangi noktalarda yetersiz kalıyor?

Çok okunma , yorum alan başlıklarımız oluyor ancak vBulletin tabanlı bizden daha az ziyaret alıp ve konumuzu 1-1 kopyalıyor bizim önümüze geçiyor googlede

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Seo eklentikeri sihirli bir değenek değil. Sılamanızı sadece kullandığınız yazılıma bağlayamazsınız. Siz gereken çalışmayı yapmadığınız süre sitenizde en iyi eklentide olsa hatta yoast seo eklentisinin mybb versiyonuda olsa çok bir fark olmayacak.

Bir diğer nokta hangi yazılımı kullanırsanız kullanın seo olarak yapacakları şey hepsinde genel olarak aynı. Meta etiketler ve düzgün bir url yapısı işte hepsi bukadar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al