wmaraci reklam

Ön Ödemeli Kart | Paykwik

3 Mesajlar 675 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

yemrekomurcu yemrekomurcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 60 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar, kullanım deneyimim ile birlikte sizlere konu hakkında yardım sağlaması adına Paykwik için bilgilendirme yapmak isterim.

Eğer sizde internet ortamında aktif bir kullanım sağlıyorsanız benim gibi, genel olarak bazı zamanlarda alışveriş yapma gereksinimi de duyuyorsunuzdur. Ben daha çok online oyun alanında aktif bulunuyorum. Bazen facebook oyunlarında bazende league of legends e-pin uygulamalarında alışveriş yapıyorum. Fakat sorun şurada banka kartı bilgilerini verirken kendimi güvende hissetmiyorum. Çözüm için bir hayli araştırma yaptım. Ön ödemeli kart türlerinin bu sorunlar için ideal olduğunu gördüm ve kullanmaya karar verdim.

Ben şuanda Paykwik kart kullanıyorum. Oldukça memnunum açıkcası. Siteler üzerinde kart bilgilerimi vermeden direk olarak alışveriş yapabiliyorum. Bana gayet mantıklı geldi. Paylaşmak istedim.

Bu kart ile alışveriş yapabilir, yada elinizde olan kartınızı tekrar dilerseniz bozdurarak paraya çevirebilirsiniz. Avantaj artısı komisyonu olmaması.

wmaraci
reklam

signature signature www.bozdurma.net *Bozumcu Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bozumcu
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 460
  • Beğeniler 55 / 57
  • Ticaret 37, (%100)
Maşallah çok güzel yazmışsınız.Turkiye de Iddaa da genelikle kullanılan bir sistemdir. Cinliler japonlar yabancilar bu karti cok kullanıyor. Bizde illegalde kullanılıyor. Bozumunu yapıyor musunuz? Oranlar nedir pm atar misiniz?

yemrekomurcu yemrekomurcu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 60 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Maşallah çok güzel yazmışsınız.Turkiye de Iddaa da genelikle kullanılan bir sistemdir. Cinliler japonlar yabancilar bu karti cok kullanıyor. Bizde illegalde kullanılıyor. Bozumunu yapıyor musunuz? Oranlar nedir pm atar misiniz?

İllegal olarak hiç bir site ile ilgili olduğunu düşünmüyorum genel olarak oyunlar üzerinde e-pin olarak bildiğimiz yöntemi kullanmaktadırlar. Paykwik Resmi bayi olmasından kaynaklı oranlar kart bozdurmada bir hayli düşüktü. Ben 1 2 kere bozdurma yaptım bir problem yaşamadım. Oranlar hakkında ise bana Canlı Destek üzerinden güncel kur değerleri baz alındığı söylenmişti.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al