wmaraci reklam
lidertakipci

Önerdiğiniz Bir CRM Yazılımı Var Mı ?

3 Mesajlar 593 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba, arkadaşlar şirket için şöyle hem fiyatı el yakmayacak hemde düzgün çalışan bir CRM sistemi arıyorum birkaç tane denedim ancak hep bir eksik çıkıyor. Kimisinin arayüzü eski çagdan kalma kimisi satır iskonta ile toplam iskontayı ayırt edemiyor düzgün hesaplayamıyor.

Kısacası önerdiğiniz iyi bir CRM sistemi var mı ?

wmaraci
reklam

Pandura Pandura WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 31 / 16
  • Ticaret 3, (%100)
Bir ara dış ticaret için Perfex temasının kurulumunu yapmıştım arayüz biraz tatmin etmeyebilir ama fiyatına göre çok dolu gelmişti. Ayrıca Codecanyon'da Türkçe dil destekli işinizi görecek mutlaka bulabilirsiniz.

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)

Pandura adlı üyeden alıntı

Bir ara dış ticaret için Perfex temasının kurulumunu yapmıştım arayüz biraz tatmin etmeyebilir ama fiyatına göre çok dolu gelmişti. Ayrıca Codecanyon'da Türkçe dil destekli işinizi görecek mutlaka bulabilirsiniz.

perfexcrm inceledim çok iyi fiyatına göre ancak dediğim gibi satır iskontayı çoğu yazılım anlamıyor. Ayrıca birçok ayar yapmak gerekiyor hadi onu geçtim ya isteklerimizi karşılamazsa şimdi para patronun olunca bunu izah etmem benim için çok zor olur.

Teamgram deneyecektim normalde ancak fiyatlandırması o kadar tuafki aylık dediğimde dolar fiyatı çıkıyor. Yıllık dediğim TL fiyatı çıkıyor kuru sabitlemişler Program anladığım kadarıyla yabancı kaynaklı o yüzden her yıl yenileyeceğimi düşündüğümde 2. yıl iyi bir fiyat artışı ile karşılaşmam muhtemel telefonla fiyat aldığımda kdv dahil 10000 küsür dediler. (siteyle aynı fiyat)
Şimdi https://mybasiccrm.com deniyorum aslından yazılım işlevsel ancak kendileri firma olarak kurumsallıktan çok uzaktalar bir soru soruyorum mail atıyorum cevap geliyor maildeki yazıya bakınca sanarsın armut.com dan biriyle anlaştım o yazıyor bana o derece

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al