wmaraci reklam

RTUK Lisans Olayı

2 Mesajlar 388 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Remus Remus NUMLOCK.COM.TR Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 768
  • Beğeniler 165 / 230
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba içerisinde oyun teknoloji ve eglenceli icerik olan bir video sitesi kurmayı planlıyorum ancak RTUK lisans almam gerekiyormu aradim rtuk u bilen yok kac kere mail attim cevap yok acsam cezai yaptirimla karsi karsiya kalirmiyim ?
Hukuki olarak aciklayacak varmi

wmaraci
reklam

SezerAkkaya SezerAkkaya Youtube/Sezerakkaya Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Web Site Developer
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 46 / 140
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam Rtük onayı almak için sitenizi kurup ondan da sonra mail yada arayın onlar size gerekli bilgileri verecektir..
Kurmadan aramayın

Ama eğer yaptırım olursa ne olur derseniz videolar eğer sizin dışında başkası tarafından üretiliyorsa ve sizin tarafınızdan yayınlanıyorsa olay basit...

Yapmanız gerekenler Sitenizde yasal bilgilendirme bölümü açacaksınız ve şu materyalleri ekleyeceksiniz.

siteadresiniz.com içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır.
Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz .uyar ve kaldır. prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, İLETİŞİM sayfamızdaki adresten bize ulaşabilirler.Sitemizde yer alan videolar google,yahoo,movieshare,videoweed vb video sitelerinde barındırılmaktadır
birhabervar

kişi bu mesajı beğendi.

55.000 Aboneli Youtube: https://www.youtube.com/c/Sezerakkaya
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al