freelance iş ilanları

Sayfa User Çekme Hakkında Bilgilendirme

4 Mesajlar 1.310 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

kucukmedya kucukmedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 9 / 13
  • Ticaret 1, (%0)
Merhaba arkadaşlar konu yanlıs yere acmışsam artik kusuruma bakmasin moderator arkadaslar nereye açacağimi bilemedim acikcasi bu aralar çok ************** türemis durumda ve inanamamaniz icin hic bir neden yok isin ilginc tarafı hersey tamam oluyor diyelim 25k kasiyor bu adamlar istediği zaman geri cekebilecegini unutmayin cunku panelden cekiyorlar useri bunu nasil yapiyorlar diye sorarsaniz bence panaele koyuyorlar sayfayi birincisinde koyuyorlar begeni artiyor sayfayi aradan zaman gecince ikinci defa koyunca bu bu sefer panelde olan userler ayni oldugu icin begenmekten vazgeçmiş oluyorlar buraya sadece bu konu hakkında bilgi verme geregi duydum buradanda birisini ifşa etmek istiyorum

İsim -> edit
Kullanici adi ise -> edit
Not : Bu bilgilendirme sadece isini kotuye kullananlar icindir. User cekerken kesinlike ilk basta guvenilir yakından tanidiginiz biri olmasina dikkat ediniz

wmaraci
reklam

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
Bu tür panellerde mevcut olan bir şey zaten.

kucukmedya kucukmedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 9 / 13
  • Ticaret 1, (%0)
Ben bilmiyordum bilmeyenler icin yazma geregi duydum cunku ben bilmiyordum benim gibilerin oldugundan eminim

UtkuBrs UtkuBrs WM Aracı Yönetici
  • Üyelik 29.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad U** P**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 527 / 527
  • Ticaret 186, (%100)
İsmi geçen üye ile ticaret yaptıysanız ve memnun kalmadıysanız - ticaret puanı kullanabilirsiniz. İade istediniz veya eksik iş alıp çözümüe ulaşamadıysanız Şikayetim var kategorisine konu açarak forumdan uzaklaştırılmasını talep edebilirsiniz. Açtığınız konuyu bilgi arşivine taşıyarak ilgili üyenin bilgilerini konudan çıkartıyorum.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al