freelance iş ilanları

Sitede daha çok kullanıcıya ulaşmak

3 Mesajlar 604 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Nuri07 Nuri07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Askeri personel
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 17 / 77
  • Ticaret 2, (%100)
Herkese iyi forumlar.

Kadınlara yönelik bir web sitem var. Herşeyiyle tamamladım içerik girmeye başladım. Günlük iki veya üç adet seoya uygun makale girişleri yapıyorum. Önceliğim adsense almaktan veya başka şekilde reklam almaktan ziyade kullanıcı kitlesini oluşturmak. Bunun için sosyal medya hesaplarını oluşturdum ama çok da fazla takipçiye ulaşamıyorum. Web siteme giren ziyaretçileri artırmak için farklı olarak neler önerirsiniz? Deneyimli arkadaşlardan abilerden yorum bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler herkese.

yatirimkulis.com
wmaraci
reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5151
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Sosyal Medya da ilgi çekebilecek konular hakkınca canlı soru/cevap kullanın. İnsanlar artık anlık olaylara daha fazla adapte oluyor. O an aklına bir şey geliyor ve cevabını sonra aramak yerine o an bulmak istiyor. Bilgili birilerini bu konuda belirli saatlerde CANLI yayınlar ile soru cevaplamaya ikna etmeye çalışın.

Sitenize de çok aşırı yayın girişi yapmamaya dikkat edin. Spam yemeyin sonra... GoogleBotların sitenizde yatmasını siteye kapak atmasını isteyenlerden olmayın, bir periyod yakalayın ve o periyoda göre veri girişi sağlayın. Hızlı veri girişinde verileriniz hızlıca tükendiğinde ne yükleyeceksiniz. Mecburen farklı konulara yöneleceksiniz ve sitenizin amacı dışına çıkma eğilimi artacaktır.

ctnbckci ctnbckci Oku! Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
Sosyal Medya kullanıcısı çok acımasızdır. 1.500 takipçi ile ulaştığım sosyal medya hitine 11.000 takipçiyle ulaşamıyorum.

İmza!!! Get Closer!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al