freelance iş ilanları

Ücretsiz Backlink Alabileceğim Siteler

19 Mesajlar 2.872 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

sixpackiyi sixpackiyi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** C**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 6 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
en basitinden twitter gibi servisler.

wmaraci
reklam

msdselim msdselim tryemek.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)

sixpackiyi adlı üyeden alıntı

en basitinden twitter gibi servisler.

O tur seyleri yaptim hocam

BerkKAVAK BerkKAVAK Professional Seo Advisor Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 9 / 184
  • Ticaret 14, (%93)

HeroTürk adlı üyeden alıntı

kardeşim pr devri bittiğinden haberin yok sanırım. Ben arkadaşa sadece örnek olsun diye ve nasıl alacağını söyledim. Sizin bu işlerden ne kadar anladığını belli ;)

1-) PR devrinin bittiğini nisanda anlayacağız hala muamma içinde.
2-) Örnek olarak göstermek isteseydiniz " hocam maksat backlink almak ise (alexa da çıksın itiyorsanız) tüm bloglara yorum yaparak kazanabilirsiniz. " yazardınız.
3-) Nasıl yapacağını değil hangi sitelerden alınacağını sormuş arkadaş.

Gelelim konunun cevabına, sevgili kardeşim Whois backlink almak istiyorsan eğer pr3-pr8 arası 50 adet dağıttığımız bir sistem var proje bizim.
www.backlinkcreator.net Biraz zaman sonra blog backlinkte yayında olacak.

tashift00 tashift00 WebYapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)

Berk KAVAK adlı üyeden alıntı

1-) PR devrinin bittiğini nisanda anlayacağız hala muamma içinde.
2-) Örnek olarak göstermek isteseydiniz " hocam maksat backlink almak ise (alexa da çıksın itiyorsanız) tüm bloglara yorum yaparak kazanabilirsiniz. " yazardınız.
3-) Nasıl yapacağını değil hangi sitelerden alınacağını sormuş arkadaş.

Gelelim konunun cevabına, sevgili kardeşim Whois backlink almak istiyorsan eğer pr3-pr8 arası 50 adet dağıttığımız bir sistem var proje bizim.
www.backlinkcreator.net Biraz zaman sonra blog backlinkte yayında olacak.

-Anlayacak birşey yok, pagerank devri bitmiştir. Artık trutrank göz önüne alınacak.
Bu arada kendi alanındaki sitelerden link alırsan senin açından daha faydalı olacaktır.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 9 / 184
  • Ticaret 14, (%93)

tashift00 adlı üyeden alıntı

-Anlayacak birşey yok, pagerank devri bitmiştir. Artık trutrank göz önüne alınacak.
Bu arada kendi alanındaki sitelerden link alırsan senin açından daha faydalı olacaktır.

Bana şunun açıklamasını yaparmısınız, trutrank nedir ? ve bu trutrank ın göz önünde olacağına dair bir tane (kesin 1. elden) açıklama.
Bu kadar emin konuşuyorsunuz, yalancı yerine koyuyorsunuz ya ondan soruyorum.

tashift00 tashift00 WebYapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)

Berk KAVAK adlı üyeden alıntı

Bana şunun açıklamasını yaparmısınız, trutrank nedir ? ve bu trutrank ın göz önünde olacağına dair bir tane (kesin 1. elden) açıklama.
Bu kadar emin konuşuyorsunuz, yalancı yerine koyuyorsunuz ya ondan soruyorum.

Yapılmayacağını ben demiyorum. Zaten genel olarak kabul edilmiş bir durum.

John Mueller‘in yaptığı açıklama dikkatlice dinlendiğinde PageRank güncellemelerinin arka planda yapılacağı, hatta toolbarda görülmeyeceği anlaşılabilir. Geçtiğimiz hafta Hangouts üzerinden canlı bağlandığı konferansta uzun bir konuşma yapan Mueller’in söylediklerini özetleyecek olursak; Artık PageRank Güncellemesi Olmayacak, çünkü PageRank günümüz algoritmalarında sıralama ölçütü olarak kabul görmeyecek. Bunun yanı sıra, PageRank güncellemeleri devam etse bile bu durum sıralamalara yansıtılmayacak ve dolayısıyla derecelendirme kriteri olarak sayılmayacak.

Artık pr güncellemeleri arka planda gerçekleşecek. Trustrank'ın değeri artacak.

TrustRank Nedir?
Trustrank dediğimiz şey başka bir deyişle aslında spama karşı mücadelede kullanılan bir tekniktir. Trustrank Stanford Üniversitesi ve Yahoo tarafından spam nedenleri ile tanımlanmıştır.

Spam dediğimiz şey ise webmasterlar tarafından yapılıyor. Bilindiği üzere çoğu webmaster bazı ticari nedenler ile arama motorlarında yüksek sıralarda sonuç çıkarabilmek için spam teknikleri uyguluyor. İşte bu nedenle de Trustrank denilen teknik ortaya çıktı.

Peki ya Trustrank nasıl çalışıyor? Hemen onunda cevabını kısa olarak anlatalım. Trustrank sayesinde editörler ile güvenilir siteler işaretlenir ve bu işaretlenen sitelerede kök site denir. Kök siteden yapılan çıkışlar ile diğer sitelere güvenilirlik puanı verilir. Örnek vermek gerekirse kök dizinden çıkışı olan birincil çıkışın puanı 100 iken, bu 100 puanlık siteden çıkış ise 90 puan değere eşittir.

Trustrank’ın Puanlama Tarzı;

1- Trustrank’ta her zaman iyi siteler iyi sitelere link verirken, kötü sitelerde kötü sitelere link verir mantığı uygulanır. Bu mantık çok kötü olsada malesef uygulanmakta.

2- Web sitesinde ki yada sayfadaki linkler ona verilmekte olan linkler ile kesinlikle doğru orantılıdır.

3- Puanlama da ise en önemli olay link bir siteden çıkarken o sitenin almış olduğu puandan daha az bir puan ile kesinlikle çıkış yapar. Yani A sitesinin puanı 10 iken A’nın link vermiş olduğu B sitesinin Trustrank ise 9 puandır. Elbette bu B sitesinin link verdiği C sitesinin de puanı 8 olarak sürer ve gider.
Seo-Hocası

• Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 9 / 184
  • Ticaret 14, (%93)

tashift00 adlı üyeden alıntı

Yapılmayacağını ben demiyorum. Zaten genel olarak kabul edilmiş bir durum.

Artık pr güncellemeleri arka planda gerçekleşecek. Trustrank'ın değeri artacak.

TrustRank Nedir?
Trustrank dediğimiz şey başka bir deyişle aslında spama karşı mücadelede kullanılan bir tekniktir. Trustrank Stanford Üniversitesi ve Yahoo tarafından spam nedenleri ile tanımlanmıştır.

Spam dediğimiz şey ise webmasterlar tarafından yapılıyor. Bilindiği üzere çoğu webmaster bazı ticari nedenler ile arama motorlarında yüksek sıralarda sonuç çıkarabilmek için spam teknikleri uyguluyor. İşte bu nedenle de Trustrank denilen teknik ortaya çıktı.

Peki ya Trustrank nasıl çalışıyor? Hemen onunda cevabını kısa olarak anlatalım. Trustrank sayesinde editörler ile güvenilir siteler işaretlenir ve bu işaretlenen sitelerede kök site denir. Kök siteden yapılan çıkışlar ile diğer sitelere güvenilirlik puanı verilir. Örnek vermek gerekirse kök dizinden çıkışı olan birincil çıkışın puanı 100 iken, bu 100 puanlık siteden çıkış ise 90 puan değere eşittir.

Trustrank’ın Puanlama Tarzı;

1- Trustrank’ta her zaman iyi siteler iyi sitelere link verirken, kötü sitelerde kötü sitelere link verir mantığı uygulanır. Bu mantık çok kötü olsada malesef uygulanmakta.

2- Web sitesinde ki yada sayfadaki linkler ona verilmekte olan linkler ile kesinlikle doğru orantılıdır.

3- Puanlama da ise en önemli olay link bir siteden çıkarken o sitenin almış olduğu puandan daha az bir puan ile kesinlikle çıkış yapar. Yani A sitesinin puanı 10 iken A’nın link vermiş olduğu B sitesinin Trustrank ise 9 puandır. Elbette bu B sitesinin link verdiği C sitesinin de puanı 8 olarak sürer ve gider.
Seo-Hocası

Google yetkilisi John Mueller tarafından; " Muhtemelen pagerank güncellemesi olmayacak. " şeklinde bir açıklama yapılmıştır.
Saygılar hocam, bu bilgileri ben biliyordum zaten google dan gelenler ve konuyu ziyaret edenler için faydalı olacaktır.
Teşekkürler.

AaReLie AaReLie Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek WebMaster Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
ya kardeşim verceğin siteyi araştırda yaz önce

Ek Olarak: ya kardeşim verceğin siteyi araştırda yaz önce

GuestLion GuestLion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 340 / 340
  • Ticaret 39, (%100)
Bu siteye üye olarak örnekte görüldüğü gibi nofollow backlink alabilirsiniz. Ancak içerisinde link çıkışı olduğunda ana sayfada yayımlanmayacaktır.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al