wmaraci reklam
lidertakipci

Ürün Özellikleri için Script arıyorum

6 Mesajlar 744 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

HiddeNKinG HiddeNKinG MIUI Türkiye Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Uçak Müh.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 48 / 48
  • Ticaret 54, (%100)
Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var Telefonlar üzerine bir sitem mevcut siteme yeni bir subdomain üzerinden sitemde bulunan telefonların özelliklerini içeren bir bölüm yapmak istiyorum.

Örnek :

Bu tarz bir site için bilgi verecek yada bildiğin bir script olan yardımcı olursa çok sevinirim.

wmaraci
reklam

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)
Wordpress tema formatında yapabilirim. Ya da var olan wordpress temanıza eklenti formatında yazabilirim.

Lütfen bütçenizi özel mesaj ile gönderin. Ben müşteri fiyatı vermek istemiyorum :)

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial

• Üyelik 08.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Uçak Müh.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 48 / 48
  • Ticaret 54, (%100)
Hocam bende ücretli birşey aramıyorum :) basit bir kaç telefonun bulunduğu bir şey olacak

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

HiddeNKinG adlı üyeden alıntı

Hocam bende ücretli birşey aramıyorum :) basit bir kaç telefonun bulunduğu bir şey olacak

Kim oturupda böyle bir eklenti geliştirsin ücretsiz ben hiç rast gelmedim :) Ücretsiz kullandığınız istediğiniz gibi olmayabilir o yüzden ben ücretli hizmet sundum.

Seçim sizindir tabiki wordpress.org'da plugins sekmesinden araştırma yapabilirsiniz.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Uçak Müh.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 48 / 48
  • Ticaret 54, (%100)
Haklısınız tabi ki tam istediğim gibi olmayacaktır Hocam. Ama işimi görmesi açısından belki bu tarz bir eklenti yada benzeri bir şey kullanan gören vardır diye sormadık istedim.

Word presste eklenti olarak ne diye aratabilirim ki bunu :)

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

HiddeNKinG adlı üyeden alıntı

Haklısınız tabi ki tam istediğim gibi olmayacaktır Hocam. Ama işimi görmesi açısından belki bu tarz bir eklenti yada benzeri bir şey kullanan gören vardır diye sormadık istedim.

Word presste eklenti olarak ne diye aratabilirim ki bunu :)

Daha adını bile bulamadığımız şeyin kodlanmış halini bulmak imkansız gibi :confused:
İşte böyle birşeyi kimse eklenti olarak yazıp dağıtmaz yani ihtiyaç değildir bu. Tema yazılır içerisinde böyle bir alan eklenir.

Herşeyi eklenti ile yapmak da siteniz için sakıncalı bir durum haline gelebilir. Wordpress entegreli çalışan bir kod olması gerekiyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al