lostyazilim

Woocommerce ile 20 bin sermayeli E-ticaret?

21 Mesajlar 2.753 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

vlknzby vlknzby WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ar-ge sorumlusu
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 100 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
OzanP hocam gerek dil gerekse teknik konularda ara sıra destek almak istiyorum o yüzden firmadan olursa daha iyi olur görüşündeydim fakat şikayetleri okuyunca bu tip firmalardan soğudum.
ama teknik destek verecek bir arkadaş bulursam bu siteden temada alabilirim

wmaraci
reklam

OzanP OzanP WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek WM
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** P**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 215 / 100
  • Ticaret 9, (%100)
vlknzby hocam themeforest'ta da 1 yıl boyunca ücretsiz destek verenler var. Translation ready bir tema bulur-satın alırsanız, sizin için Türkçeleştirmesini yapabilirim. Ancak size destek vermem -tam zamanlı bir işim olduğu için- maalesef mümkün değil. Dediğim gibi harika işler var, hem bütçe açısından hem de görsellik açısından. Bir de çok özel değilse, hangi alanda girmeyi planlıyorsunuz?

ingilizceogrenmeliyim.com

• Üyelik 25.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ar-ge sorumlusu
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 100 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
OzanP hocam tavsiyenizi dikkate alacağım bi araştırma yapıyorum,alan olarakta aslında tüm toptan sektöründe çevrem var küçük ev aletlerinden elektronik ,tablet telefon aksesuarlarına kadar gerek ithalatcı gerekse toptancılarıyla aram çok iyi o yüzden market tarzı olacak şuan sadece piyasada koşacak ürün olarak listeme yaptığımda 300 çeşit ürün çıkıyor bide bunun renk ve boyları var..

OzanP OzanP WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek WM
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** P**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 215 / 100
  • Ticaret 9, (%100)
Allah kolaylık versin. 300 ürün çok büyük rakam. Stok takibi, reklam yönetimi, sosyal medya hesapları ve analiz derken; çok büyük yük getirir. Eğer birşeyleri outsource etmeyecekseniz, ürün gamını dar tutmakta fayda var. Ya direk dropshipping, ya da gamı dar tutup, yönetim zaman maliyetini kısmak... Umarım her şey gönlünüzce olur. Şimdiden hayırlı olsun :)

ingilizceogrenmeliyim.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ar-ge sorumlusu
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 100 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
Teşekkürler hocam Allah razı olsun.Dropshipping çalışmak istemiyorum kar marjı konusunda çok sıkıntılar var mevcut çalıştığım firmada enzatoptan ve toptanonline ile dropshipping çalışıyor ve çok sıkıntılı stok konusu ayrı bir problemlem.Elemeye devam ediyorum kısmet artık inşallah açabiliriz altında kalkabilirim :)
OzanP

kişi bu mesajı beğendi.

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
E-Ticaret temalarında en çok satanlar listesinde şu an Flatsome var, inceleyebilirsiniz. Tüm özelliklerini kullanmayı öğrenmek biraz zaman alabilir tabii

Kendi başınıza siteye müdahale etme kolaylığı olduğu için wordpress-woocommerce kullanmanın iyi bir tercih olduğunu düşünüyorum. Bende daha önceki Opencart sitemden yürüttüğüm işimi wordpresse taşıdım 1 yıl önce

• Üyelik 25.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ar-ge sorumlusu
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 100 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
Doruk hocam teşekkürler bu temayı inceledim fakat benim kafamdaki tema yapısına uymuyor,tavsiye edeceğiniz türkceleştirmiş temalar varmı?

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
Benim siteler İngilizce olduğu için Türkçe tema bilmiyorum maalesef. İnsanların sosyal medya alışkanlığından dolayı şu an Themify Pinshop temasını kullanıyorum ama bir sonraki için Flatsome kullanacağım sanırım. Vakit buldukça tema bakıyorum, eğer farklı birşeylere denk gelirsem haberdar edebilirim sizi vlknzby

• Üyelik 25.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ar-ge sorumlusu
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 100 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
Doruk çok teşekkürler görüşmek üzere

kohreg kohreg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 519
  • Beğeniler 216 / 86
  • Ticaret 11, (%100)
Bende ocak 15 te e ticarete başladım. Ama web sitesinden değil, gittigidiyor üzerinden. sonr sanalpazar şimdi de n11 ve opencart tabanlı e ticaret sitemi kendim kurdum. ücretsiz tema kulertheme den edindim, site kurulumu ve düzenlemesi çok basit. iyzico ödeme altyapısını kurdum. şimdi bir kaç modül daha kurdurup yola devam edeceğim. ve bunları 0 sermaye ile yaptım. kredi kartımla mal aldım. kredi kartı ödemem geldiğinde zaten parası çıkmıştı. ettiğim tüm kar ile tekrar mal aldım ve en son işin gerçekten olduğunu gördüm 15 bin tl sermaye ile mal aldım ve entegrasyon olayına girdim. şimdi tedarikçi ağımı genişletmeye çalışıyorum. peşin para ile alıp param kadar satıyorum. kazandığımla tekrar mal alıyorum.

Tavsiyem odur ki. Satacağını ürünü ilk önce bir cpc de denemeniz, siteden satış çok zor zaten baya bir reklam masrafı var. gittigidiyorda bi mağaza 50 tl ve 50 ürün koyabiliyorsun. deneme yanılma ile giden ürünleri bulup onlara yoğunlaşıp güzel kazançlar ve özgüven elde edebilirsin.

Kolay gelsin

www.gamerozzi.com eSpor ve Oyun Haberleri - www.fikkr.com Girişimcilik Ekosistemi Sitesi.
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al