wmaraci reklam

Wordpress Sitemdeki Resimler Gözükmüyor

3 Mesajlar 1.337 Okunma
wmaraci reklam

iskifogl iskifogl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 139 / 152
  • Ticaret 7, (%100)
Merhaba arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi wordpress sitemdeki resimlerin bir kısmı kendiliğinden gözükmez oldu. Kısacası resimler dosya olarak duruyor fakat gözükmüyor yani silinmemişler.

Gözükmeyen resimlerden bir kaçını yeni sekmede aç deyinde şu hatayı aldım;

We cannot complete this request, remote server returned an unexpected status code (406)

Bu hatayı google'da araştırdığımda ise jetpack photon özelliğiyle alakalı olabileceğine ulaştım fakat sorun şu ki jetpack photon özelliğini devre dışı bırakınca kalan gözüken resimlerde gözükmez oluyor. Tekrar etkinleştirince geri gözüküyolar ama yine çoğunluk gözükmüyor.

Acaba bu hatanın çözümü nedir? Bilen ve daha önce yaşamış olan arkadaşlar yardım eder mi lütfen? Sitem resimler üzerine kurulu olduğu için büyük bir kaybım var diyebilirim. Yardımlarınızı bekliyorum. :confused:

wmaraci
reklam

Solhan Solhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 57 / 74
  • Ticaret 11, (%100)
Hosting firmanız ile bu konuyu görüştünüz mü? Belki bilgileri vardır.
Ayrıca photon özelliğini devre dışı bıraktıktan sonra cache, çerez temizleyip kontrol etttiniz mi?
Photon devrede iken ve devre dışı iken yeni resim ekleyip kontrol sağlarmısınız photonla alakası var mı diye

iskifogl iskifogl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 139 / 152
  • Ticaret 7, (%100)
wp fastest cache ve jetpack sorun çıkarttığı içinmiş. Tek tek eklentileri etkisizleştirip denedim. Sonunda oldu. :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al