Merhaba

ilk olarak site adresi bu

Sitenin normalde olması gereken ve istenilen başlığı ''Goomass Eğitim Kiti Şikayetçiyim''. Fakat googleye goomass yazınca site başlığı goomass olarak görünüyor. ''Goomass eğitim kiti şikateçiyim'' görünmüyor. Ayrıca googleye goomass kiti ve goomass eğitim kiti yazınca[site 2.sayfa alt kısımlarda] site başlığı Goomass eğitim kiti şikayetçiyim olarak görünüyor. [ Yani tam istediğim gibi ]

Sorum şu : benim istediğim Goomass Eğitim Kiti şikayetçiyim başlığı Goomass aramasında da görünmesi. Çünkü ziyaretçilerin daha çok ilgisini çekiyor. Daha çok hit çekiyor. Google aramasında Goomass kiti ve Goomass eğitim kiti aramalarında başlık tam istediğim gibi iken neden Goomass aramasında farklı bir başlık görünüyor? Ve bunu nasıl düzeltirim.

Başlığı düzenleyeli 2 gün oldu . Ve yaptığım düzenlemer ve hatanın neden olabileceğini düşündüğüm durumlar şöyle;

1-) başlığı

tagları arasına aldım.
2-) sitede wp easy seoyu kullanmaya başladım. Eklenti seo pressor ve seo beast gibi seolu makale yazmak için kullandığım bir eklenti. Bazı ayarları kendi otomatik yapıyor. Örn: anahtar kelime kalınlaştır. Ve resimlerin alt bilgisine anahtar kelime ekle gibi. [ not: aynı eklenti düzenlemesi Goomass nedir yazımdada yaptım sorun olmadı]
3-) Yazıyı balşığını düzenleye 1-2 gün oldu belki tekrar düzelebilir. En azından böyle umuyorum.
4-)Seo platinium pack ile anahtar kelime ve descriptionu giriyorum. [ Eklenti all in seo pack'in aynısı sayılır] ( 2 yıldır sorunla karşılaşmadım.)

yrdımcı olacak arkadaşlara teşekkürler şimdiden.