wmaraci reklam

yazilim satin aldim fakat mail calismiyor

11 Mesajlar 1.410 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Hakanbey1907 Hakanbey1907 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 26 / 38
  • Ticaret 5, (%100)
Merhabalar ben yazilim satin aldim fakat mail calismiyor yazilim firmasi vps almamı soyledi. Bende host aldigim yerden birde vps satin aldim. +12₺ verip tasima yaptirdim. Fakat suan site calismiyor. Baska sayfalara atiyor , sayfaua girmiyor. Yazilim firmasi bunun duzenlemesini sunucu firmasi yapar diyor. Yoncu ise biz ayni sekilde tasima islemi yaptik. Ayarlari siz yapmaniz gerekiyor vps sizin kontrolunuzde karismiyoruz dedi.

Yazilimci ise belirtrigi siteden vps almami oneriyor falat orada aylik ucrt 170₺ site yeni ilk basta o kadar para veemekte istemiyorum. Normal hostta kullaniyorken basta sadece mail sorunu vardi.

Yazilim firmasi iade vermiyor sunucu kaynakli diyor. Codecanyon baya sikintili firmaymis ogrenmis oldum.

Site ismi: elitevlilik.com

wmaraci
reklam

Mehmet5227 Mehmet5227 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 1 / 41
  • Ticaret 0, (%0)
Evet Codecanyon nun böyle saçmalıkları var bende daha önceden yazılım almıştım her hata çıktığında yeni bir destek bildirimi oluşturun diyor fakat kimse bildirimlere bakmıyor.

Vendetta Vendetta Fotoğraf Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Fotoğraf
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 311 / 42
  • Ticaret 12, (%100)

Mehmet5227 adlı üyeden alıntı

Evet Codecanyon nun böyle saçmalıkları var bende daha önceden yazılım almıştım her hata çıktığında yeni bir destek bildirimi oluşturun diyor fakat kimse bildirimlere bakmıyor.

Böyle bir şeyde iade edebiliyorsunuz alınan yazılımı. Ben eski yazılımları bile iade ettim güncelleme gelmiyor diye.

SeoDoktoru SeoDoktoru Seo Expert Kurumsal+ Üye
  • Üyelik 15.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek SEO Uzmani
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 460
  • Beğeniler 289 / 290
  • Ticaret 166, (%100)
Sorunu tam olarak anlamadim ama yanlis anlamadiysam smtp server'a ihtiyaciniz varmis aslinda. Vps de bu sorunu cozersiniz ama linux bilginiz yoksa smtp kurulumu basit birsey degil. Godaddy den host alip oraya tasiyin siteyi. Cok fazla mail ihtiyaciniz yoksa godaddy de sorun cozulur. Yanlis hatirlamiyorsam gunde 250 mail hakki veriyordu. Daha fazla mail ihtiyaci varsa ya smtp server kuracaksiniz yada kiralama yoluna gideceksiniz. En basit ve dusuk maliyetli cozum bu suanda. Hosting vs konularindada Turk firmalarindan uzak durun..

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Konu güncelleseniz daha iyi olurdu aslında

• Üyelik 18.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 26 / 38
  • Ticaret 5, (%100)
SeoDoktoru vps aldım fakat yoncuden. Site mesela bir sayafay girerken otomatik baska sayfaya atıyor. Aayarları yapılması gerekiyormuş fakat yazılım firması godaddy den almamı söylüyor. Yoncu de hostingden vps ye tasıttım ücretli ama sadece taşıma yapıldı ayar vs yazılımcı yapması gerekiyor dedi fakat yazılımcıda bu sunucu satan kişiye ait dedi. Ne yapsam bilemedim en sonunda hostinge geri tasıyacağım vps bosuna almıs oldum.

• Üyelik 18.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 26 / 38
  • Ticaret 5, (%100)
Vendetta Tuhaf olan şu ki yorum yapıyorum siliyor codecanyon, puan veriyorum onu bile siliyor sanki codecanyon ile yazılım firması aynı kişi. İtiraz ettim 5 gun doldu red evrdiler. Code itiraz ettim donus bekliyorum fakat yazılım firması sorun sunucu dan kaynaklı olduğu için iade olmaz diyor

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Godadyde normal host paketlerinde her turlu email gonderme calisiyor bir ara turk hostinglerini deneme amacli kullandim cogunda sadece stmp calisiyordu godady tavsiye ederim aylik 30 tl yi gecmez.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------

• Üyelik 18.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 26 / 38
  • Ticaret 5, (%100)
flatcast Godaddy de 170 tl hocam. Yoncuden tasıma dahil 50 tl aldım ama site sayfaları bozuk ayarları siz yapacaksınız diyor mecburen yeni host alacağım anlamadığım konu godaddy ile yoncu arasında ne fark var ki böyle site sayfalar birbirine karısmıs. Godaddy den de alsam acaba boyle sayfalar karısık olur ayarlar mı yapmam gerekir

EchoBilisim EchoBilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Doğalgaz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** B**
  • Mesajlar 563
  • Beğeniler 139 / 141
  • Ticaret 2, (%100)
Yanlış anlamasın kimse yoncu herşeye para istiyor taşımaya para ayar yapmaya para ister teknik destekleri ücretli onların sunucu optimizasyon bilgim yoksa ordan almanı tavsiye etmem
Özel mesaj iletim size bakınız.

Rhost.com.tr EchoBilisim.com AnlıkHaber.com.tr webmasterturkiye.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al