wmaraci reklam

Yerli araba yerli arama motoru okuyunuz

9 Mesajlar 1.719 Okunma
wmaraci reklam

byhektor byhektor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
10 yılda 10 milyon a mal olan arama motorumuz var ( sıfırlar atılmadan önceki para birimimiz yeni para birimi ile 10 ₺) goggle api çıktı

Yerli araba dediler Cadillac Kopyası çıktı bakan marka yapacağız dedi ismi bile yok

Ara.com.tr arama motoru yaptılar işler güzel gidiyordu işe başlamadan devlet vergi gönderdi kapatmak zorunda kaldılar

Google Facebook ve diğer yabanci siteler (şirketler) neredeyse vergi odemiyorlar bizim Ahmet'in Mehmet'in kurduğu sitede bir reklam koysa en az %18 devlete vergi gidiyor

Birşey istiyorsan ilk önce bunun temelini sağlayacaksınız l yerli yerli diye tutturmak yerine yerliye zemin acmalısın

İlk başta destek veriyorlar gidi işler tam yoluna gidecek herkes elini işten çekiyor

Devlet destekli bir arama motoru bile kurulamıyor kimse kimseye güvenmiyor güvenemiyor
Türkiye'de Girişime Destek Yok
Örneğin isvicrede yaşayan bir vatandaşımız Kürtçe arama motoru yapmış (Google apili değil :) ) Devlet orda destek vermiş siteye bakınız egerin.com

Bizde durum farklı kimse kimseyi kandırmasın Herkes Menfaatinin Peşinde Arama Motoru Yapsak Uçarak reklam Gelir sen Ahmet yazarsın mehmetmi demek istedin der
Benim reklamını sitene koymazsan arama sonuçlarında çıkmasın der

Kimsenin kimseye güveni yok Türkiye'de herşey lafta kalır
redakte polatdev LazCoder53

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
Türkiye'de her işe bir çıkar olayı olarak bakılıyor. Bu iş gelişirse oraya reklamdan girilmiyor. Bir film sitesi açsam %85 reklam. Millet birbirini dolandırma amacında. 3 lira için %100 garanti vaadiyle sahte iş yapıp milletin emeğini söndüren insanlar çok. Tübitaka o kadar genç fikir proje girişimcisi bulduğu yenilikleri başvurdu. Hiçbirini kabul etmedi. Bu proje ve buluş sahipleri hep Amerika'ya gitti ve emeklerinin karşılığını aldılar. Kabul ede ede şunu kabul etti: Erik Yalnız o zamanlar tübitak'ın başkanından kaynaklı bir durumdu sanırım. Başkan değişti ve umarın daha iyi olacak.

Yalnız faturalı her işte vergi vardır diye biliyorum.

-Arama motoru denildi, fiyasko çıktı.
-Yerli araba denildi, ortaklıkta yerli araç yok. Umarım kullanmakta nasip olur.
-Şimdi yerli Whatsapp deniliyor. Hiç inanmıyorum. Umarım çıkar.
-Bor ile çalışan araba ürettiler diye biliyorum. Piyasada bu araç yok. Umarım bu da çıkar.
-Uzaya cihazlar yolladılar. Çok güzel; yalnız olayı çok ileri süper teknoloji iş yapıyorlarmış boyutlarına taşıdılar. Sanki Türkiye'nin kendi nasası var konumuna getirdiler. İsterim ki ülkem daha iyi konumda olur.

O Kürtçe arama motoru açan vatandaşı tebrik ederim. Umarım her şeyi çıkar meselesi olarak gören bizimkilere ilham olur.

Premium turbobit gibi indirme sitelerinden hesap satıyorum. Alıcı "ref ver" diyor. "Bu işin referansı mı olur?" diyorum. "O zaman güvenemem" diyor. "Ben sana nasıl güvenim ki" diyorum. Yani ortalıkta çoook çocuk var. Bunda bile fırsatçılık arıyorlar. Şu forumda bile o kadar düzenbaz var ki, yönetim bunları nasıl görmemezlikten geliyor anlamıyorum.

-Girişime destek yok. Destek versen girişimci üç kağıtçı. Devlet 20 bin destek verdi diyelim, girişimci 5 bin harcadı. 1 sene sonra kapattı projeyi. 15 bin cepte kalıyor.
-Doğuda okul yapmak için devletten 80 bin alınıyor, 20 bin harcayıp 60 bin cepte kalıyor. Böyle bir işlem yapanlar vardı sanırım. Dandik bir sınıf yapıp okul diye açmışlar. Bir başkasından duymuştum bu durumu.
-Önceki çalıştığım yerde doğudan gelen kişi arkadaşa anlatmış, arkadaşta bana anlattı. Elektrik faturası için kapıya memur geliyor. Kapıyı açanın elinde tüfek var ve memura "ne var" diyor. Memur da "saate bakıp gidiyordum" demekle yetiniyor. Şimdi bu memur bir fatura için canından mı olsun?

Bence ülkemiz iyi konumda; yalnız refahı sağlamak için bazı durumlardan geri kalıyor. Terörü temizlemek için birçok durumdan geri kaldı. İnternet ve diğer projelerde bu terörden dolayı hep sonraya bırakıldı ve çoğunlukla askeri teknolojiyi geliştirme ön plana çıktı. Bu durum da çok normal.

Yollar, köprüler vs. yapıldı ve inanın ki çok rahat. Hastanelerde öyle böyle sıra bekleme, ilaç sırası alma durumları hiç işkence değil. Çok güzel. Doktorlar hastalarıyla çok iyi geçiniyor. Tabi herkes bir değil. Sadece hastanelerde sekreter konumundaki bazı çalışanlar -negatif- etki yayıyor. Ülkede kuruluşlarda birçok kolaylığı sağlamadan da direkt teknolojik adımlar da atılamayabiliyor. Umarım ülkemiz adına pozitif durumlar daha çok olur.

Yani insanlarımızın çıkar meselesi, devlet ile alakalı değil. İnsanların çıkar durumları, işi olmaza-zor duruma sokuyor.
byhektor

kişi bu mesajı beğendi.

FilKafa FilKafa Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 41 / 57
  • Ticaret 7, (%100)
Ne içirdiler sana.ayran içme o genç yaşında...
Google turkiye vergisinin ne olduğunu biliyor musun. Turkiyede bir tek vergi vermeyen twitter ve senin gibiler orada çok.neden se sizden orada çok. Yerli arabanın cadillac a benzediğini nerden biliyorsun makine muh. Musun veya gorsel muh. Musun? Yada turk musun.ulkenizi kucumseme.bir ulkede yaşayıp kendi ulkesini yerden yere vuran bir tek sizsiniz.
hdfilmizle4k pozitifkalem

kişi bu mesajı beğendi.

aHoruz aHoruz Bilir Kişi Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sınıf Öğretmeni
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 836
  • Beğeniler 424 / 347
  • Ticaret 23, (%96)
Turkiyeli sana da su dokunmuş belli ki. Ülkeyi kimsenin küçümsediği yok. Milli dediğimiz tankımız Hyundai Rotem'den, Atak helikopterimiz İtalya'dan, arabamız cadillactan, %100 yerli diye ortaya çıkıp diğer tüm telefonlara ek vergi getirten Zorlu grubu şirketi Vestel telefonları komple çin - koreden..

Hükümet politikalarını, eğitim sistemini ve bürokrasiyi eleştirmek devlet düşmanlığı değildir bunu iyice kafanıza sokun artık, bu laf oyunlarınızı kimse yemiyor. Asıl devlet düşmanı zaten cumhuriyet rejimini yıkmak için elinden geleni yapan şeriatçı parlemento düşmanı siz ve aynı zihniyeti paylaştığınız irtica ordusudur. Daha geçtiğimiz aylarda, günlerce sabahlara kadar demokrasi nöbeti tutup, içten içe demokrasiye cumhuriyet sistemine düşman olup bu sisteme günah diyen şeriat ve osmanlıcı iki yüzlülersiniz.

Konu sahibi tezini öyle güzel örneklerle açıklamış ki bırakın mücahit gibi siper olmayı da beyninizi çalıştırın adam gibi cevap verin.
Okeskin redakte serkans

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

mehmetsariarslan mehmetsariarslan Ogrenciye.NET |Kurucu Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 44 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bir konuda size net bir şey söyleyeyim. Facebook, Twitter, Instagram, Google gibi siteler vergi ödüyor. Adsense kullanan siteler vergi ödüyor. Aldığı reklam için fatura kesen, tüm siteler vergi ödüyor. Vergi ödemeyen bir tek, el altından reklam alan siteler var.
FilKafa

kişi bu mesajı beğendi.

redakte redakte WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhabir
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 92 / 105
  • Ticaret 1, (%100)
Türkiye'deki bu gibi tüm çalışmalar günü kurtarmaya yöneliktir.

Nasıl olsa anlayan da yok, sorgulayan da mantığı var. Mesela referandum biraz yaklaşsın uzay üssü kuruyoruz, dünyanın en büyük petrol yatağı adıyamanda çıktı vs. gibi haberleri daha çok göreceğiz.

Bu konuları sorgulamak, ortaya çıkarmak da kimseyi memleket düşmanı yapmaz, aksine memleketinin geleceğini düşünen her vatandaşın bu konuları sorgulaması gerekiyor:
byhektor

kişi bu mesajı beğendi.

byhektor byhektor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Turkiyeli adlı üyeden alıntı

Ne içirdiler sana.ayran içme o genç yaşında...
Google turkiye vergisinin ne olduğunu biliyor musun. Turkiyede bir tek vergi vermeyen twitter ve senin gibiler orada çok.neden se sizden orada çok. Yerli arabanın cadillac a benzediğini nerden biliyorsun makine muh. Musun veya gorsel muh. Musun? Yada turk musun.ulkenizi kucumseme.bir ulkede yaşayıp kendi ulkesini yerden yere vuran bir tek sizsiniz.

Google'ın Türkiye'de kazandığı paraya göre verdiği vergi hiçbir şey yeri bir firma Google'ın kazandığı kadar para kazansa turkiyede verdiği vergi 2 katı olurdu vatan sevgisi ne gelirsek benim vatan sevgimi ölçmek senin gibilerin hadi değil

Ülkemi küçümsemiyorum gerçek bunlar

Anil22 Anil22 Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 12 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Dürüst insan mumla aranır oldu!

cahveci cahveci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgi işlem
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

mehmetsariarslan adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar bir konuda size net bir şey söyleyeyim. Facebook, Twitter, Instagram, Google gibi siteler vergi ödüyor. Adsense kullanan siteler vergi ödüyor. Aldığı reklam için fatura kesen, tüm siteler vergi ödüyor. Vergi ödemeyen bir tek, el altından reklam alan siteler var.

Merhaba her ay 3000 facebook ve 3000 adwords reklamı vermekteyiz ve fatura kesmiyorlar kdv gosterilmiyor sadece makbuz veriyorlar oda muhasebesel anlamda hic bir sekilde kullanılmıyor gider olarak.
Mistakes07 byhektor

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al