wmaraci reklam

Dolandırıldım ne yapmam lazım?

56 Mesajlar 12.392 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

meromerro meromerro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 113 / 65
  • Ticaret 5, (%100)
Dostum birkaç yıl evvel biri sahibinden de satılık ilanı açtığım telefonu almak istediğini hatta hesap numaramı isteyip kapora yatıracağını belirtti, bende kendisine hesap no verdim ardından tam olarak hatırlamadığım bir meblağ kapora yatırdı.. ancak ardından bir kaç saat geçmeden beni arayıp vazgeçtiğini vs. belirtti parayı geri istedi ancak bana yatıran kişi yada hesaba değil başka bir hesaba.. buraya kadar herşey normal, işin buradan sonrası ise açıkgöz olmam sayesinde bir **************lığı önledi.. Şöyle ki bu ibine gitmiş birini aynı sizin olay gibi dolandırmış ve adama gitmiş kendi diye benim hesap noyu vermiş, adamda parayı o diye bana yatırıyor bu ibnede aklı sıra bana oyun oynayıp 1.şüpheli yerine beni koyacaktı.. Ancak ben kendisine parayı ancak bana gönderen hesaba gönderirim deyince bir ton küfür edip tehditler savurup teli kapadı.. 1-2 gün sonrada bana gönderen şahıs banka aracılığıyla bana ulaşıp olayı aktardı.. bende parasını geri iade ettim.. demem o ki belki sizde de aynı olay söz konusu olabilir.. banka yoluyla bir araştırın cep nosuna felan ulaşın derim parayı yatırdığınız kişinin.. umarım sorununuz hayırlısı ile çözüme kavuşur.. hayırlı geceler..
Bayro Historian

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Newyork Newyork SEO Paketleri Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Backlink Sağlayıcı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 354
  • Beğeniler 1636 / 90
  • Ticaret 290, (%100)
Geçmiş Olsun :S

Savcılığa Başvurun.

berkaykrx berkaykrx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 974
  • Beğeniler 269 / 229
  • Ticaret 17, (%100)
Adamın tüm bilgilerine ulaştım. Kendisi İzmit-Gebzede banka hesaplarının hepsi blok edildi. Sıra eninden alıp içeri tıkmak. İsmi Barbaros Dirik genelde sahibinden üzerinden iş yapıyor. Adam 1 ayda 25 bin arası para dolandırmış. Sahibinden adresinde kullanıcı adı Derya hanım dikkat edin
berkaycesmeci

kişi bu mesajı beğendi.

berkaycesmeci berkaycesmeci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

berkaykrx adlı üyeden alıntı

Adamın tüm bilgilerine ulaştım. Kendisi İzmit-Gebzede banka hesaplarının hepsi blok edildi. Sıra eninden alıp içeri tıkmak. İsmi Barbaros Dirik genelde sahibinden üzerinden iş yapıyor. Adam 1 ayda 25 bin arası para dolandırmış. Sahibinden adresinde kullanıcı adı Derya hanım dikkat edin

17 Ekimde 3000 TL de ben dolandırıldım aynı adama !

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Freelance Freelance Biz Ancak Rükuda Eğiliriz Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Freelance, Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 131 / 97
  • Ticaret 9, (%100)
Savcılığa başvur kardeşim , kanıtlar ile beraber .
Muhtemelen uzlaştırmacı tutulur ve arabuluculuk yapılarak halledilir , inşallah paranı geri alırsın sevgili kardeşim .

Rabbim emeksiz , zahmetsiz , milletin malında gözü olan insanları iflah etmesin inşallah , işleri rast gitmesin ....
ferhatcevik wpuzman

kişi bu mesajı beğendi.

ba3ran ba3ran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 39 / 67
  • Ticaret 7, (%100)
Hemen savcılık berkaykrx noldu buarada kardeşim

berkaycesmeci berkaycesmeci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
başvurdum sonuç olarak gebze mahkemesine gitti dosyan dediler. dosya numarası verdiler bi tek. hiç kimseden bilgi alamıyorum e-devlete de düşmedi. gebzeyi arıyorum bağlanamıosun kimseye..

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
benimde is mahkemem var 4 ay sonra sonuclanicak yani bekletir birdahakine daha uyanik olun derim.

Historian Historian WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 107 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
şaka gibi ya. şu başlığa bakın. adama kaç tane **************lık davası açılıyor fakat bu onu durdurmuyor halen insanları dolandırmaya devam ediyor. yargı nerede ?

olayın daha dramatik kısmı bu **************nın ismini google'da aratınca bir sitede şoför ve güvenlik ilanı verdiğini görüyoruz. tescilli ************** bir özel güvenlik adayı: https://www.xing.com/profile/Barbaros_Dirik

babana bile güvenmeyeceksin sözü öyle doğru ki. bu sözün doğruluğuna her geçen gün daha fazla şahitlik ediyorum. keşke hammurabi kanunlarının var olduğu dönemde yaşasaydık da bunun gibi şerefsizler hakkıyla ceza alabilseydiler.

berkaykrx berkaykrx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 974
  • Beğeniler 269 / 229
  • Ticaret 17, (%100)

Historian adlı üyeden alıntı

şaka gibi ya. şu başlığa bakın. adama kaç tane **************lık davası açılıyor fakat bu onu durdurmuyor halen insanları dolandırmaya devam ediyor. yargı nerede ?

olayın daha dramatik kısmı bu **************nın ismini google'da aratınca bir sitede şoför ve güvenlik ilanı verdiğini görüyoruz. tescilli ************** bir özel güvenlik adayı: https://www.xing.com/profile/Barbaros_Dirik

babana bile güvenmeyeceksin sözü öyle doğru ki. bu sözün doğruluğuna her geçen gün daha fazla şahitlik ediyorum. keşke hammurabi kanunlarının var olduğu dönemde yaşasaydık da bunun gibi şerefsizler hakkıyla ceza alabilseydiler.

12 Ekim 2016 yılında dava açtım ve 1 yıldır haber alamıyorum davadan. Ülkede ne adalet nede hukuk var. Ülkemizi yakında büyük kaos bekliyor!
Historian

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al