wmaraci reklam

Suç Duyurusunda bulunma(dolandırıcılık)

77 Mesajlar 12.754 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

APOINT APOINT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 52 / 54
  • Ticaret 24, (%100)
Dostum aynı durumu yaşadim 350tl kaptirdim böyle parasindan değil sadece böyle insanlarin ceza almasini düşündügüm için 1 günümü bu işe ayirip anadolu adliyesine gittim bütün dekontlari çıktılari aldim ses kayıtlı vb en az 3 saat sıra bekledim bütün konuyu anlattım dilekçemi herşeyi avukata yazdirdim ama sonuç hiç bir şey olmadi olayin üstünden 2 sene geçti ne benı çagirdilar nede ben gittim anlamıyorum ki neye göre takipsizlik çıkıyor
aykut987

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

aykut987 aykut987 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 58 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
APOINT öncelikle değerli yorumun için çok teşekkur ederim.Bende artık parasında değilim ama önemli değil 3 senede geçse 30 senede geçse önemli değil. :)
JumperTech

kişi bu mesajı beğendi.

Balmorhea Balmorhea None. Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek --
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 91 / 57
  • Ticaret 10, (%90)
Savcılığa gidip dilekçe vermen senin için daha doğru
aykut987

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 58 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Balmorhea değerli yorumun için çok teşekkur ederim.Pazartesi sabah erkenden yapacağım ilk iş o olacak
Balmorhea

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Balmorhea Balmorhea None. Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek --
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 231
  • Beğeniler 91 / 57
  • Ticaret 10, (%90)
@aykut987 davayı sürekli takip etmeni öneririm yakın tanıdıgın bı avukat varsa ondan fıkır alabılırsın arkadaşın dedıgı gıbı bilişim suçlarını pek onemsemıyorlar ama eğer dava olursada sağlam oturtuyolar.
aykut987

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 58 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Balmorhea Anne tarafından bayan bir akraba tanıdığım var onun ile iletişime geçtim 1 saat önce nitelikli halin özelliğini göre ve elimdeki kanıtlara göre 2 ila 7 yıl arası ve adli para cezası olarak ceza yiyebilir dedi.
JumperTech

kişi bu mesajı beğendi.

LitmuS LitmuS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Dijital Web Hizmetleri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 10, (%100)
Hepsini hem çıktı al, hemde kolay açılabilecek formatta jpg gibi yani bir cdye çek öyle git hatta renkli çıktı al silik olmasın bu neydi falan filan demesinler herşey net anlaşılır olsun. Sen çok uğraşmazsın davalı kişi daha çok uğraşır böyle anlatırken uzun gibi oluyorda 1 saatlik iş en fazla dilekçe yazdın ettin savcılığa gittin anlattın yazıldı çizildi onaylandı vs. işte sonrasında oturduğun bölgedeki karakoldan haber bekleyeceksin arada savcılığada gidip sıkıştırabilirsin ne oldu bizim dava diye üzerine düşebilirsin işlemi hızlandırabilirler belki.
aykut987

kişi bu mesajı beğendi.

Detaylar iftardan sonra 🟢

• Üyelik 28.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 58 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
çok saolun teşekkur ederım

beyuzman beyuzman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek webmaster - Mühendis
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad I** I**
  • Mesajlar 1390
  • Beğeniler 515 / 228
  • Ticaret 67, (%99)
Hocam 3 gün önce bende birini savcılığa şikayet etmek.icin gittim muracat bölümüne yönlendirdiler ordaklerde siber suçlar bölümüne git dediler gittim adamın herşeyimi çıkardılar kimlik tespiti tam yaptılar benden aldıkları kanıtları da ekleyip onlar savcıya gönderdiler bu sizi dolandirla beni dolandıran da bir olabilir benim savcılığa verdiğim kişide böyle şeyler yapmış ama ben benim *** isimstescil veridyen hesaplarını çaldığı için şikayet ettim sibersuctakiler ceza alır dediler çünkü kendisi itiraf etmişti yaptığını skypede ve o skype ip adresi Dr onun ikamet adresi çıktı babasının üstünde ip adresi yani her şey kanıtlandı siber suçlarda şuan iş savcida beklemediğimiz şikayet et bence 10 TL bile olsa et. Kişiyi PM atarmisniz ben bakayım hele aynimi
JumperTech aykut987

kişi bu mesajı beğendi.

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

Karatius adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar kimse kimseye para göndermesin gördercekse bile kapora şeklinde göndersin.Paranın tamamını gondermesin..

NOT: Payoneer bozduğum donemlerde arkadaşın traderi yüksek diye ilk once sen gonder dedı. Parayı gonderdık ardından 1 saat içinde payoneer hesaba yatıcak diyor.. Nitekim Paranın İadesi Aldık ..İş artık Çığırından Çıkmış..

Kimse Para Gondermesin Kimseye..100 TL ise ödenecek miktar 10-20 TL arası gonderın.

Hocam trade degil istedigin kisi olsun icinde acima dusunme yoksa bos yani. Bende borc aldim benimde islerim ters tepti ama Allaha sukur kacmak aklima gelmedi. Zaten dolandircak insanlarin bi cogunun bilgileri belli olmaz. Ben burdaki abilerimle bile bulustum yeri geldi borc aldik yani trade vs degil karakter meselesi. Zaten yuksek meblaaysa direk atmak sacmalik olur. Burada ne tradesi yuksek insanlar banlandi ☺
aykut987

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al