wmaraci reklam

Telif Hakları Konusunda Bilgilendirme.

7 Mesajlar 1.219 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AxiSirin AxiSirin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Konya
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 5 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar geçenlerde bir şirket tarafından sitemdeki bazı filmler için telif hakkı ihlali gerekçesiyle uyarı aldım.Bende linkleri kaldırdım.Ardından forumlarda bazı yetlerde okuduğum kadarıyla rakip sitelerin oyunu olarak dillendirildi ve birçok arkadaşımızda bu uyarıdan nasibini almış.Bende tedbir amaçlı http://www.enbeyaz.com/hakkimizda kısmını hazırladım.Bu sayfanın hukuken bir geçerliliği varmıdır.Kurallarımız haricinde yapılan uyarıları dikkate almama şansımız nedir?

wmaraci
reklam

carlito1914 carlito1914 Grafiker Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 1026
  • Beğeniler 510 / 252
  • Ticaret 3, (%100)
Devlet ceza kesmek isterse her türlü keser o yazdığınız yazının hukuken bir geçerliliği yok legal iş değil yaptığınız sonuçta iyi forumlar.

"Gafasına göre takılan adam"

AxiSirin AxiSirin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Konya
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 5 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
@carlito1914 Ben İlgili Yasa Gereği Yer Sağlayıcıyım.Bunun Gereklerini Yerine Getiriyorum.Eğer Telif Hakkı İhlali Varsa Hak Sahibi Linkini Gönderir Bende Siteden Kaldırırım

political political ... Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 9 / 105
  • Ticaret 38, (%100)

AxiSirin adlı üyeden alıntı

@carlito1914 Ben İlgili Yasa Gereği Yer Sağlayıcıyım.Bunun Gereklerini Yerine Getiriyorum.Eğer Telif Hakkı İhlali Varsa Hak Sahibi Linkini Gönderir Bende Siteden Kaldırırım

Yer sağlayıcı değil içerik sağlayıcı konumundasınız ;) Önce kanundaki yerinizi öğrenin.

1) İçerik sağlayıcı, internet ortamında kullanıma sunduğu her türlü içerikten sorumludur.
(2) İçerik sağlayıcı, bağlantı sağladığı başkasına ait içerikten sorumlu değildir. Ancak, sunuş biçiminden, bağlantı sağladığı içeriği benimsediği ve kullanıcının söz konusu içeriğe ulaşmasını amaçladığı açıkça belli ise genel hükümlere göre sorumludur.

Filmi izlenmesi için sitenize koyduğunuz içinde bundan sorumlusunuz. Normalde vk youtube gibi yerlerden alındığında sorumluluk olmaz ama siz o filmi insanlara izletiyorsunuz sunuş biçiminiz bunu gösteriyor.

Öncelikle bunları bilerek işinize devam edin.

Ek Olarak: Ek olarak size gönderilen mailler firmanın uzantısı değilse dikkate almayacağınızı belirtin. Örnek olarak ilsturk kendi ihbar mailinden mail atar. Theguard bilmem ne var onunda bir bunlarla ilgilenen işçisi var o mail atıyor. Yani gelen maili görüp direk kaldırma önce bir araştır firma gerçek mi değil mi .

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
Valla bugüne kadar asla böyle şeyler yazmadım. Yazanlarında kendi kendini güvende hissetmelerini sağladığını düşünüyorum. Çünkü istediğini yaz birşey değişmez.

Hiçbirşey yazmasanda aynı muameleyi görürsün. Sadece sitenin alt veya üstkısmına iletişim linki eklemeyi unutma önemli olan tek şey o.

ferdi925 ferdi925 gazeteci Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 14 / 5
  • Ticaret 53, (%100)

political adlı üyeden alıntı

Yer sağlayıcı değil içerik sağlayıcı konumundasınız ;) Önce kanundaki yerinizi öğrenin.

1) İçerik sağlayıcı, internet ortamında kullanıma sunduğu her türlü içerikten sorumludur.
(2) İçerik sağlayıcı, bağlantı sağladığı başkasına ait içerikten sorumlu değildir. Ancak, sunuş biçiminden, bağlantı sağladığı içeriği benimsediği ve kullanıcının söz konusu içeriğe ulaşmasını amaçladığı açıkça belli ise genel hükümlere göre sorumludur.

Filmi izlenmesi için sitenize koyduğunuz içinde bundan sorumlusunuz. Normalde vk youtube gibi yerlerden alındığında sorumluluk olmaz ama siz o filmi insanlara izletiyorsunuz sunuş biçiminiz bunu gösteriyor.

Öncelikle bunları bilerek işinize devam edin.

Ek Olarak: Ek olarak size gönderilen mailler firmanın uzantısı değilse dikkate almayacağınızı belirtin. Örnek olarak ilsturk kendi ihbar mailinden mail atar. Theguard bilmem ne var onunda bir bunlarla ilgilenen işçisi var o mail atıyor. Yani gelen maili görüp direk kaldırma önce bir araştır firma gerçek mi değil mi .

arkadaşa katılıyorum.

thesefiks thesefiks WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Ş** S**
  • Mesajlar 347
  • Beğeniler 55 / 67
  • Ticaret 3, (%100)
geçen gün bana da geldi ve önce firmayı araştırdım baktım ki harbiden film dağıtıcıları onlar kaldırdım filmi.

www.sefikselli.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al