BİTCOİN TRADE ACADEMY

Bitcoin Trade Academy, kripto para sektörünün en başarılı Türk isimlerinin bir araya gelmesiyle oluşan gönüllülük esasına dayanan milli bir topluluktur.Bu topluluğun amacı deneyimlerini Türkiye ile paylaşarak verdiği eğitimler ve oluşturduğu projelerle ülkemizin kripto para sektöründe daha bilinçli hareket etmesine ve kazanmasına öncülük etmektir.Bu amaç doğrultusunda ilk projemiz olan “Bitcoin Türkiye Eğitim Kampı” doğmuştur.

Şimdi Türkiye Kazanacak!

BİTCOİN TÜRKİYE EĞİTİM KAMPI

Herkes Bitcoin’i anlattı. Nasıl kazanacağınızı kimse anlatmadı.Türkiye, bu etkinlikte Bitcoin ve kripto para sektöründe nasıl kazanacağını öğrenecek. Kripto para borsasının sırları, temel ve teknik analiz eğitimleri, spekülasyon takibi ve yorumlama, madencilik eğitimi ve kazanmanın tüm incelikleri 6-7-8 Nisan tarihlerinde üç gece konaklamalı Antalya’da 5 yıldızlı otelde her şey dahil alanında uzman kişilerce bu kampın katılımcılarına öğretilecek.Aynı zamanda tüm katılımcılar bir yıl boyunca Bitcoin Trade Academy’nin özel telegram borsa analiz ve sinyal grubuna katılma şansını yakalayacak.Eğitim, Konferans, Meeting ve Tatilin bir arada olduğu kampımız Bitcoin ve kripto paralarla ilgilenen her yaştan Türklere açıktır. Katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

ETKİNLİK TAKVİMİ
6-7-8 Nisan 2018 Tarihlerinde Antalya'da 5 Yıldızlı Otelde Üç Gece Konaklamalı Her Şey Dahil

DAY 1 06 Nis 2018

DAY 2 07 Nis 2018

DAY 3 08 Nis 2018 12:00 - 16:00

OTELE GİRİŞ & ODALARA YERLEŞME16:00 - 16:30

TANIŞMA VE SOHBET16:30 - 17:30

BİTCOİN VE BLOCKCHAİN’İ ANLAMAK17:30 -18:30

KRİPTO PARA TEMEL KAVRAMLAR19:00 - 20:00

AKŞAM YEMEĞİDetaylar ve Bilet Satın Almak İçin

https://www.coinfiyatlari.com/page/b...e_egitim_kampi