Bitcoin piyasasının yeniden yükselişe geçeceği ve 2024 yılına kadar BTC fiyatının daha önce hiç görmediği rekor seviyelere ulaşacağı konuşuluyor. Ben de küçük çaplı bir yatırımcı olarak, kripto eğitim programlarını takip ederek boğa sezonuna hazırlanmak için elimden geleni yapmaya çalışıyorum. İpuçları ve haberler sayesinde alım zamanlarına az çok karar verebilsem de, 24 saat takip edemediğim için satış zamanları için şimdiye kadar hep çok geç kaldım. Takip ettiğim bir analist, Ben Simpson, "Boğa piyasasında oyun bir kere durdu mu, çok çabuk biter" diyor. Peki kardeşim, oyunun bittiğini anlamak için sürekli bilgisayar başında mı bekleyeceğiz?

Kendimi hazırlamak için teknik analize, özellikle de mum çubuğu formasyonlarını anlamaya çok zaman ayırmaya başladım, ancak bunların ne kadar güvenilir olduğu konusunda sorularım var. Şimdi size sormak istiyorum, ne zaman alım ya da satım yapacağınızı belirlemek için hangi sinyalleri kullanıyorsunuz? Bana önerebileceğiniz herhangi bir kaynak var mı? Biraz okuyalım, geç kalmayalım.