wmaraci reklam

Bitcoin Hakkında Bilgi

5 Mesajlar 873 Okunma
wmaraci reklam

Psilocybin23 Psilocybin23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
selam arkadaşlar ben bitcoin hakkında hiç birşey bilmeyen biryim. Acaba sistem mantığı nasıl yani bitcoin nasıl nereden alınıyor ve bitcoin ile alışveriş yaparken kullanılan araç nedir yani örneğin TL ile ödeme yaparken ben kredi kartımı kullanarak yapıyorum diyelim bitcoin ile ödeme yaparken kart yerine ne kullancam cüzdan flnmı . sadece sistemin mantığını özet halinde anlamak için soruyorum teşekkürler.

Kişisel Blog Sitem: https://ferhatarslan.org
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

iguanabey iguanabey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 9, (%100)
Bitcoini almak için birçok platform mevcut. İsterseniz BTC Türk gibi sitelerden veya bu işlemi destekleyen bitcoin cüzdanlarından yapabilirsiniz. Yanılmıyorsam blockchain'de vardı. Bitcoin ile ödeme yapmak da evet kart gibi ancak bunun biraz daha yavaş ve çok daha güvenli olanı diyebiliriz. IBAN bilgisi olarak karşı tarafın bitcoin cüzdan adresine gönderiyorsunuz. Bu adres rakamlar ve harflerden oluşur. Bitcoin gönderilirken birkaç şifreli işlemden geçerek sizin anonimliğinizi korur. Bu yüzden de ticaretini yapanlar dışında kendini gizlemek isteyenler kullanır genelde bu yöntemi.
Psilocybin23

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)

iguanabey adlı üyeden alıntı

Bitcoini almak için birçok platform mevcut. İsterseniz BTC Türk gibi sitelerden veya bu işlemi destekleyen bitcoin cüzdanlarından yapabilirsiniz. Yanılmıyorsam blockchain'de vardı. Bitcoin ile ödeme yapmak da evet kart gibi ancak bunun biraz daha yavaş ve çok daha güvenli olanı diyebiliriz. IBAN bilgisi olarak karşı tarafın bitcoin cüzdan adresine gönderiyorsunuz. Bu adres rakamlar ve harflerden oluşur. Bitcoin gönderilirken birkaç şifreli işlemden geçerek sizin anonimliğinizi korur. Bu yüzden de ticaretini yapanlar dışında kendini gizlemek isteyenler kullanır genelde bu yöntemi.

teşekkür ederim birde extra olarak bir şey sormak istiyorum benim banka/kredi kartımın içinde türk lirası var ben bu para ile yabancı bir firmadan yani dolar yada euro geçen bir firmadan alışveriş yapabilirmiyim. yoksa euro yada dolar istediği için bendede türk lirası olmasından dolayı kabul etmezmi.

iguanabey iguanabey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 9, (%100)

Psilocybin23 adlı üyeden alıntı

teşekkür ederim birde extra olarak bir şey sormak istiyorum benim banka/kredi kartımın içinde türk lirası var ben bu para ile yabancı bir firmadan yani dolar yada euro geçen bir firmadan alışveriş yapabilirmiyim. yoksa euro yada dolar istediği için bendede türk lirası olmasından dolayı kabul etmezmi.

Alışveriş yapabilirsiniz hocam hangi bankaya kayıtlıysa o bankanın resmi kur değerleri üzerinden otomatik çevrilir. Yani hesabınızda USD bulunmak zorunda değil. Örnek verecek olursak şuanki değerlere göre 5 dolar birşey almak istiyorsunuz. Kartınızda 29,06 Türk Lirası ve üzeri para bulunması halinde bankanız otomatikman döviz çevirici işlemini yaparak alışverişinizi yapmanızı sağlar.
Psilocybin23

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

• Üyelik 10.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 118 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
anladım tekrar saolun tşk :)
iguanabey

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al