wmaraci reklam

Bitcoin Türkiye Borsası

3 Mesajlar 750 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sineer sineer Web Hosting Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 570
  • Beğeniler 373 / 151
  • Ticaret 30, (%100)
Merhaba arkadaşlar dün paribudan bitcoin aldım btcturk sitesi için olumsuz mesajlar vardı genelde şuan bakıyorum paribuda 45.550 Tl iken btcturk te 46200 TL arası seyrediyor bu durum hep farklılık gösterirmiş?

Bizcehost.com İnternet ve Bilişim Hizmetleri
wmaraci
reklam

KodDizayn KodDizayn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 23 / 49
  • Ticaret 12, (%100)
Para yatırana kadar fark etmedim bende bu durumu mesaj attım cevap vermelerini bekliyorum . Düzeltmezlerse yatırdığım parayı geri çekicem. İki gündür bu yüzden bitcoin satın almadım. Gözlemlediğim kadarıyla en az 1000 TL fark var diğer siteler ile arasında. Şu an dünya genelinde 43 - 44 bin tl den işlem görürken btcturk'de 46 bin tl den işlem görüyor el insaf yahu. Sözde TÜRK firması diye geçiyor ama araştırmalarım sonucunda sadece adının TÜRK olduğunu anladım.

KodDizayn KodDizayn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 23 / 49
  • Ticaret 12, (%100)
Komisyon oranlarının düşüklüğüne kandım. Para yatıracak olanlar iyice kurlarını falan araştırıp ona göre yatırma işlemi yapsınlar kur değişim haraketleri de bi tuhaf geldi.

Kesin sonuç şu an bitcoin 11275 dolardan işlem görüyor dünya genelinde btctürk'de ise 11783 dolardan işlem görüyor arada tam 508 dolar fark var dünya geneli ile oranladığımızda tam %4,5 oran farkı var demek oluyor. Yani piyasanın %4.5'i üstüne işlem yaparak garantiye alıyorlar kendilerini.

Ek olarak da kendileri de %1 komisyon kesiyorlar bunu da eklersek %5.5 kar ediyor btcturk ailesi üyelerine bitcoin teğmin ederken.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al