wmaraci reklam

Günde 1$ Yakın referanslarınızla para Kazanın CryptoTab Madencilik Uygulaması

3 Mesajlar 855 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

maho201 maho201 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese merhaba arkadaşlar uzun zamandır yaptığım bir kripto para kazandığım ve hesabıma düzenli olarak ödeme aldığım ve sizinle paylaşmak istediğim sistemi paylaşıyorum.

Sistem Bilgisayarınız,Tablet,Telefon gibi platformlarda sorunsuz çalışıyor. Tek yapmanız gereken uygulamayı tarayıcına yerleştirip kazanmaya başlayın. Program arka planda otomatik olarak çalışıyor. ve mining max seviyeye getirseniz bile oyun oynadığınızda veya başka cpu yoran işler ile uğraştığınızda otomatik olarak kendini optimize edip yavaşlatma ve donma sağlamıyor. bilgisayarınız telefonunuz ne kadar iyiyse o kadar fazla kazanabiliyorsunuz.

Refli Linkimi paylaşıyorum : Siteye Gitmek için Tıklayın

Refsiz Link : Siteye Gitmek için Tıklayın
Üye / Ve Kazanç hakkında

İlk olarak siteye giriyorsunuz.
Nerede kullanmak istediğinizi seçiyorsunuz. (Pc, Mobil,Tablet)
ve uygulamayı indiriyoruz. Kurulum adımlarını takip ettikten sonra sisteminize kurulmuş olacak.

Sağ tarafta 3 çizgi işareti var oraya tıklayıp Gmail Facebook gibi platformlardan hesabınızı oluşturuyorsunuz.

Mining kısmını Min veya Max Şekilde ayarlayıp kasmaya başlıyorsunuz.
Minimum miktar 0.00001 BTC İle çekim yapabilirsiniz. Buda ortalama 1 $ denk geliyor. Sizde çevrenize kendi referans kodlarınızı vererek onların kazanacağı ücretti hiç bi şekilde kısıtlama olmdan kazanğınız btc hesaplarınıza otomatik komisyon eklenir. ve referansınız başkalarını davet ederek her davet ettiği kullanıcıdan komisyon almaya devam edersiniz 10 seviye vardır. her seviye alacağınız tutar artmakta Ref Linklimle üye olursanız sevinirim takıldığınız nokta olursa bana dm'den yazabilirsiniz. Ref siz link paylaşmam isteniyorsa paylaşırım.

Ben düzenli ödeme alıyorum fakat yine merak içerisinde kalan arkadaşlar youtube üzerinden bir çok çekim videolarına ulaşabilirler.

Ayrıca Ref Linklerinizden Kanacağınız Gelirler şu şekilde aylık bazda, Reflerinizin ne kadar sürede bir girdiği kastığı indirdiğiniz tarayıcıda ne kadar madencilik kastığı ve platformu kullandıkları değişiklik gösteriyor.

Çekim limitine ulaşanlar ben paribu sitesini kullanıyorum btc kodunu orayayapıştırıyorum param oraya düşüyor onaylanınca ve banka hesabına havale gerçekleştirebilrisiniz.

wmaraci
reklam

Yusuf18 Yusuf18 $86 18.01.2019 Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Asker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad Y** M**
  • Mesajlar 939
  • Beğeniler 167 / 171
  • Ticaret 1, (%100)
Konuya lütfen refsiz link ekleyiniz.

👑 Duolingo Öğretmen Hesabı

maho201 maho201 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba ekledim referansımla üye olursanız sevinirim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al