The Trader RSI Alerts 

The Trader RSI Alerts botu ile vadeli kripto para birimlerinde aşırı alım ve aşırı satım seviyelerine tek bir sistemden erişin.

📍 The Trader RSI Alerts Yenilendi!

❤ Web Sitemiz: thetraderrsialerts.com

⚙️ Yapılan Güncellemeler v1.0

» Bot ücretimiz siz değerli üyelerimize özel $30 olarak revize edilmiştir.

» Sinyal zaman aralığı 5m/15m/30m olarak değiştirilmiştir.

» Telegram botu üzerinden değil VIP kanal üzerinden bildirimleri alacaksınız.

» VIP kanalda teknik analistler tarafından uygun analiz ve paylaşımlar yapılacaktır.

» Futures Signal VIP (Alpha) botu ile otomatik long short işlemleri vermektedir.

The Trader RSI Alerts Nedir?

Kripto Para Vadeli İşlemler İçin RSI Sinyalleri

The Trader RSI Alerts ile bir vadeli kripto para biriminde aşırı alım ve aşırı satım seviyelerini tek bir sistem ile erişin. RSI bilgilerine göre borsalar üzerinde alış ve satış işlemlerinizi yapabilirsiniz.

The Trader RSI Alerts, kripto para birimlerini 7/24 takip eder. Yapılan bu takip esnasında RSI değeri aşırı alım ya da satım seviyelerine gelirse bot size bir uyarı gönderir. Bot direkt olarak Telegram kanalımıza sinyalleri göndermektedir. Gelen bu sinyaller ile artık bütün kripto paraların anlık hareketlerini kolaylıkla takip edebileceksiniz.

The Trader RSI Alerts Nasıl Kullanılır?

The Trader RSI Alerts için kullanılan varsayılmış RSI değerleri aşağıdaki gibidir:

Aşırı Alım Seviyesi: RSI => 80
Aşırı Satım Seviyesi: RSI <= 20

Bu değerler global piyasalarda genel kabul görmüş aşırı alış (İngilizce, overbought) ve aşırı satış (İngilizce, oversell) seviyeleridir.

Örnek Sinyaller ⤵️

📈 XEMUSDT (VADELİ) 30m grafikte aşırı alım seviyesinin üzerine çıktı. 
RSI: 81.7 >= 80

📉 XRPUSDT (VADELİ) 15m grafikte aşırı satım seviyesinin altına indi. 
RSI: 19.7 <= 20

NOT:  İşlemlerimiz sadece Telegram üzerinden yapılmaktadır. Whatsapp grubumuz ya da numaramız bulunmamaktadır.

Futures VIP Signal (ALPHA) ~ İşlem Robotu

Bunlara ek olarak üyeliğin içerisinde ücretsiz; Futures VIP Signal (ALPHA) sürümü ile long ve short pozisyonları alabilirsiniz. 

🔴 SHORT SIGNAL
🔰 THETAUSDT

⚡️ Leverage: 10x
📍   Entry Zone: 1.369 - 1.38269
💵 Take Profit-1: 1.34162
💸 Take Profit-2: 1.32793
💰 Take Profit-3: 1.31424
⛔️ Stop Loss: 1.417257

Örnek İşlemler

Sinyalin tespit ettiği #THETAUSDT yaklaşık %11'lik bir düşüş sergiledi.

Kampanyayı Kaçırmayın!

13.06.2022 - 20.06.2022 tarihleri arasında görselde yer alan fiyatlar geçerli olacaktır.

İletişim Bilgileri ~ Telegram

Telegram Kanalı: @thetraderrsialerts
Sohbet Grubu: @rsialertofficial
Kurucu İletişim: @za0xs

Satın Al: @cryptorsialertbot