wmaraci reklam

Adsense Butonu Açık YABANCI Teknoloji Blog Sitesi | İçerikli ve Yanında Bir Çok Hediye, SUDAN UCUZ FİYATA GİDİYOR

2 Mesajlar 774 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AtilgaN AtilgaN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 53 / 78
  • Ticaret 6, (%100)
Site : http://strangetechno.blogspot.com.tr/
Fiyat : 25 TL

İçerisinde toplam 17 adet %100 özgün ingilizce makale vardır. Ortalama 250-400 arası kelime sayısı mevcuttur. Bir çok kişi ingilizce makalenin 100 kelimesini 3 TL'ye satıyor ve 17 makale 50 TL ediyor ! Daha 200 kelime üzeri makaleleri saymıyorum bile :)

İsterseniz bir alan adına yönlendirip kullanın isterseniz Adsense reklamlarını ekleyip kazancınıza başlayın. Yanında 5 makale daha hediye edilecektir. 1 tanesi 1000 kelimelik pokemon go makalesi diğerleri teknoloji makaleleridir ve ingilizcedir.

Sitenin hiçbir sorunu yok sahibinden temiz :D Toplam 6K ziyaretçisi var. 1- Google 2- Facebook 'tan ziyaretçi gelmektedir. Günlük ortalama 20-100 arası ziyaretçi kapasitesi vardır. Biliyorsunuz yabancı blogların reklam kazancı daha fazla oluyor.

Yanında verdiğim makaleler ile sitenin tutarı 100 TL'yi aşmakta. Fakat 25 TL'ye bırakıyorum. 1 hafta içinde de satılmazsa ben reklamları ekler kullanırım :cool:

wmaraci
reklam

mazlum4734 mazlum4734 Online Ticaret Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freetime
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 87 / 26
  • Ticaret 18, (%94)
Detay pm

Ek Olarak: Ozel mesaj om

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al