wmaraci reklam

Blog Eleştiri Blogu

7 Mesajlar 1.125 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

vuralca vuralca Kelimelerin Gücüne İnanın Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Profesyonel Blogger
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad V** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 200 / 92
  • Ticaret 6, (%100)
Arkadaşlar yeni bir blog oluşturdum. Daha fazla geliştirebilmek adına fikirlerinizi almak istiyorum.

Blog eleştiri blogu adresi http://blogelestiri.blogspot.com.tr

Okuduğum blogları, yeni gördüğüm blogları, takip ettiğim blogları yada benden istenilen blogları olumlu-olumsuz yönleri ile eleştiri kurallarına göre eleştireceğim. Tabi bu eleştiriler içerisinde blogdan bahsedilecek ve hatta o bloga link verilecek.

Bu konuda fikirleriniz nelerdir, daha fazla nasıl geliştirebilirim. Nasıl olmalıdır, nasıl yapılmalıdır. Fikir nasıl...

Blogun genel görünümünden bir resim de paylaşayım.

wmaraci
reklam

AliBurak AliBurak Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 45 / 184
  • Ticaret 2, (%50)
Bir tek senin eleştirmen iyi olmaz diye düşünüyorum ve iyi bir isim bulmalıydın yani blogelestiri.xxx.... Değilde daha baska bisey olabilir. Fikir orjinal fakat dediğim gibi yazarları daha saygın kişilerden oluşsa daha çok ilgi duyulur yoksa tanımadığım bi adamın eleştrisini ben şahsen okumam gazetede koşe yazarlığı gibi bişey. Yanlış anlamayın sadece duşuncelerimi soyledim.
vuralca

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad V** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 200 / 92
  • Ticaret 6, (%100)

Ali Burak adlı üyeden alıntı

Bir tek senin eleştirmen iyi olmaz diye düşünüyorum ve iyi bir isim bulmalıydın yani blogelestiri.xxx.... Değilde daha baska bisey olabilir. Fikir orjinal fakat dediğim gibi yazarları daha saygın kişilerden oluşsa daha çok ilgi duyulur yoksa tanımadığım bi adamın eleştrisini ben şahsen okumam gazetede koşe yazarlığı gibi bişey. Yanlış anlamayın sadece duşuncelerimi soyledim.

Blog dünyası hatırı sayılır insanlar vardır. Blog duayeni olmuş insanlar vardır. Onlarında eleştiri yazmaları istenebilir.

Teşekkür ederim.

• Üyelik 15.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 45 / 184
  • Ticaret 2, (%50)

vuralca adlı üyeden alıntı

Blog dünyası hatırı sayılır insanlar vardır. Blog duayeni olmuş insanlar vardır. Onlarında eleştiri yazmaları istenebilir.

Teşekkür ederim.

Aynen hocam mesela egonomik in sahibi caner abi gibi bilinen yazarların da eleştri yazması sizi takip ettirebilir.
vuralca

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 31.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad V** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 200 / 92
  • Ticaret 6, (%100)

Ali Burak adlı üyeden alıntı

Aynen hocam mesela egonomik in sahibi caner abi gibi bilinen yazarların da eleştri yazması sizi takip ettirebilir.

Peki tema konusunda ne düşünüyorsunuz. Böyle bir tema iyi mi yoksa değiştirmeli miyim?

yada wordpress'e geçip daha profesyonel bir yapı ile , daha jenerik bir domain ile mi başlamalıyım?

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Fikir güzel ama akılda kalıcı ve daha özgün bir isim ve yapı ile yenilenmeli, hakettiği ilgiyi toplamayı derim.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

• Üyelik 15.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 45 / 184
  • Ticaret 2, (%50)

vuralca adlı üyeden alıntı

Peki tema konusunda ne düşünüyorsunuz. Böyle bir tema iyi mi yoksa değiştirmeli miyim?

yada wordpress'e geçip daha profesyonel bir yapı ile , daha jenerik bir domain ile mi başlamalıyım?

Worpress ve daha iyi bir tema daha sağlıklı olur buvtarz temalar çok klasik olmaya başladı hocam daha hoş bişeyler bulabilirsiniz
vuralca

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al