wmaraci reklam

Blog Temam Hakkında

5 Mesajlar 661 Okunma
wmaraci reklam

daFirenze22 daFirenze22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad R** V**
  • Mesajlar 1229
  • Beğeniler 15 / 178
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar.Sizlere bir konu danışmak istiyorum.

Sizce sitemin içeriğine ve şu anki durumuna göre bu tema uygun mu yoksa başka bir tema mı kullanmalıyım.Bu konu hakkında gerçekten çok kararsız kaldım.Ayrıca siteme uygun tema tavsiyeleriniz olursa çok minnettar kalırım.

Sitem

Kendi halinde.Meraklı gözlerle inceleyen.
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

ehliblog ehliblog Yeni adres: Teknojest Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1557
  • Beğeniler 63 / 258
  • Ticaret 32, (%97)
Hocam yanlış hatırlamıyorsam temanla ilgili sürekli sorular soruyorsun.Yanlış anlama sorularına değil şikayetim de boşver bu kadar tema işini.İçeriğe odakla.Kafanı kurcalama ve hitinin azlığını sürekli temaya çıkarma.
Şu anki teman gayet güzel.Devam et derim.

Bu arada eğer temayı satın almadıysan Footer a DMCA koyup da tema yapımcısının linkini kaldırmayı da yakıştıramadım :(
CyberAdam

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad R** V**
  • Mesajlar 1229
  • Beğeniler 15 / 178
  • Ticaret 1, (%100)

ehliblog adlı üyeden alıntı

Hocam yanlış hatırlamıyorsam temanla ilgili sürekli sorular soruyorsun.Yanlış anlama sorularına değil şikayetim de boşver bu kadar tema işini.İçeriğe odakla.Kafanı kurcalama ve hitinin azlığını sürekli temaya çıkarma.
Şu anki teman gayet güzel.Devam et derim.

Bu arada eğer temayı satın almadıysan Footer a DMCA koyup da tema yapımcısının linkini kaldırmayı da yakıştıramadım :(

Hocam tema konusunda aklım evet biraz karışık.Ayrıca hit konusundada hep sıkıntım var ki tek sıkıntım o şu an.Günlük 170-350 arasında seyrediyor her zaman.Bunların %30'undan fazlası Google ve %15'i direk.Ben birçok yerde araştırıp uygulamama rağmen bir türlü hitim artmadı.

Ayrıca tema ücretsiz bir tema hocam. Ama dediğiniz de haklısınız birşey diyemem fakat bunu hemen hemen birçok kişi yapıyor.

ehliblog ehliblog Yeni adres: Teknojest Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1557
  • Beğeniler 63 / 258
  • Ticaret 32, (%97)
Hitin için şunu söyleyebilirim :
Siten genel blog kategorisinde ve kendi alan adına bile sahip değil.Kaldı ki örnek konuların için Fenerbahçe yeni sezon formalarını kim neden senin sitende takip etsin ki.Ancak samimi arkadaş çevren varsa o gırgır olsun diye okur ve yorum bırakır.Diğer türlü büyük siteler bu haberi yayınladılar bile.O yüzden yazılarını biraz daha toparlaman lazım ve kendi yazılarına yer vermen lazım.
Neyse ben diğer konuyu daha çok önemsiyorum :
Herkes öyle yapıyor diye senin de yanlışı yapman gerekmez.Kaldı ki o kadar bir çoğunluk olduğunu düşünmüyorum.Madem bu hareketi etik buldun DMCA yı kaldır ki tutarlı olsun yaptıkların.Neyse benim sana tavsiyem bu yönde.umarım kırmadım seni

Blog hayatında başarılar

wmaraci

• Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad R** V**
  • Mesajlar 1229
  • Beğeniler 15 / 178
  • Ticaret 1, (%100)

ehliblog adlı üyeden alıntı

Hitin için şunu söyleyebilirim :
Siten genel blog kategorisinde ve kendi alan adına bile sahip değil.Kaldı ki örnek konuların için Fenerbahçe yeni sezon formalarını kim neden senin sitende takip etsin ki.Ancak samimi arkadaş çevren varsa o gırgır olsun diye okur ve yorum bırakır.Diğer türlü büyük siteler bu haberi yayınladılar bile.O yüzden yazılarını biraz daha toparlaman lazım ve kendi yazılarına yer vermen lazım.
Neyse ben diğer konuyu daha çok önemsiyorum :
Herkes öyle yapıyor diye senin de yanlışı yapman gerekmez.Kaldı ki o kadar bir çoğunluk olduğunu düşünmüyorum.Madem bu hareketi etik buldun DMCA yı kaldır ki tutarlı olsun yaptıkların.Neyse benim sana tavsiyem bu yönde.umarım kırmadım seni

Blog hayatında başarılar

Hocam tek bir yazi üzerinden yogunlasmasaydiniz keşke. Ama neyse. Ayrıca alan adim var hocam ama gerekli ayarlamaları yapmayı bilmediğim için blogger cname hatası veriyor.

Ayrıca ben her turlu görüşe açığım hocam. Benim yanlış veya eksik yönlerini söylememiz beni kırmaz. [emoji1]

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al