wmaraci reklam

Blogum hakkında vizyonum nasıl sizce?

13 Mesajlar 1.696 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AzZA AzZA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 24 / 22
  • Ticaret 1, (%100)

ilkanbalkan adlı üyeden alıntı

büyük şirketlerde torpil falan olmaz. torpil olsa google plus diğer sitelerin altında ezilmezdi bir şey arattığında facebook twitter'dan önce google plus çıkardı.

bir gider çıkmazsa bir gelir de gelmez, bugün türkiye'nin bir numaralı sitelerinden onedio kurulurken tonlarca paralar harcandı ve şimdi türkiye'nin bir numaralı sitesi. ama ondan önce kurulan ve türkiye'deki listeleme sitelerinin ilk örneklerinden olan listelist fazla harcamadı, kendini geliştirmedi, hali ortada.

Anladım,blogger tabanlı olarak gelir elde edenler de yok değil ama.Ben sağlık alanında çalışmalar yapacağım.Hastalıklar hakkında özgün makaleler sizce bu yolda devam etmelimiyim yoksa başka kategorilere mi yönelmeliyim.Çünki googlede ilk sayfada olmak için zor bir kategori mi.Bunu blogger veya wordpress ayırt etmeksizin cevaplarsanız sevinirim.Öneri kategoriniz varsa onuda söyleyebilirsiniz.

wmaraci
reklam

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)

AzZA adlı üyeden alıntı

Anladım,blogger tabanlı olarak gelir elde edenler de yok değil ama.Ben sağlık alanında çalışmalar yapacağım.Hastalıklar hakkında özgün makaleler sizce bu yolda devam etmelimiyim yoksa başka kategorilere mi yönelmeliyim.Çünki googlede ilk sayfada olmak için zor bir kategori mi.Bunu blogger veya wordpress ayırt etmeksizin cevaplarsanız sevinirim.Öneri kategoriniz varsa onuda söyleyebilirsiniz.

bence yelpazeni genel tut en zoru haber sitesidir ama en çok kazanç getiren de o olur düzenli olursan.

ben teknoloji kategorisinden yanayım herkesin hakkında fikri var ama bilgisi yok ben bir teknoloji yazarıyım zamanında ücretli makale çok yazdım her konuda ve en çok istenen makale türü teknoloji oldu çünkü herkesin yazabileceği bir konu değil.

AzZA AzZA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 24 / 22
  • Ticaret 1, (%100)

ilkanbalkan adlı üyeden alıntı

bence yelpazeni genel tut en zoru haber sitesidir ama en çok kazanç getiren de o olur düzenli olursan.

ben teknoloji kategorisinden yanayım herkesin hakkında fikri var ama bilgisi yok ben bir teknoloji yazarıyım zamanında ücretli makale çok yazdım her konuda ve en çok istenen makale türü teknoloji oldu çünkü herkesin yazabileceği bir konu değil.

Teknoloji konusunda birşeyler yazabileceğimi sanmıyorum.Yelpazeyi geniş tut derken şöyle birşey olabilir.Kadın,moda,sağlık spor.
Fazla konu dışına çıkmadan,bu seyirde projemi geliştireilirim aslında.
Sizce bu 4lüde google ilk sayfaya çıkabilinir mi?
Birde hit konusunda sıkıntı yaşamamk için wordpressten başka öneriniz yokmu
Teşekkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al