wmaraci reklam

BaşarıMatik | Başarının Yeni Adresi

3 Mesajlar 598 Okunma
smmexpress

basarimatik basarimatik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Eğitimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
TDK’da Başarı; “Kişinin yetenek ve yetişmeye bağlı olarak gösterdiği ansal ya da eylemsel etkinliklerinin olumlu ürünü.” olarak tanımlanır.

Bankamatik ; Fransızca kaynaklı “otomatik” sözcüğü örneksenerek ”banka” ile “otomatik” sözcüğünün “–matik” bölümünden oluşturulmuş yakıştırma bir sözcüktür.

BaşarıMatik de yakıştırma bir sözcük olan “bankamatik” sözcüğünden esinlenerek 24.12.2016 tarihinde tarafımdan oluşturulmuş bir sözcüktür.

Kelime anlamı olarak başarı ve otomatik sözcüklerinin birleşiminden oluşturulmuştur ve “Otomatik Başarı” manasına gelmektedir.

Bu sitenin kuruluş maksadı, bilimsel metodlara dayanarak kişiyi başarıya götürecek yolları araştırarak yayınlamak ve de bu içerik dahilinde yazılarak yayınlamaktır.

Sitenin kurucusu ve sahibi olarak sırasıyla;

NLP Practitioner Eğitimi
NLP Master Practitioner Eğitimi
NLP Trainer Eğitimi (Eğiticinin Eğitimi)
Profesyonel İletişim Uzmanlığı Eğitimi
Beden Dili Uzmanlığı Eğitimi ve sertifikalarını aldım ve kendini geliştirmeye çalışan biri olarak, öğrendiklerimi herkesin anlayabileceği şekilde aktarmaya karar verdim. (*NLP; Neuro Linguistic Programming-Sinir Dili Programlama)

İnsanları başarılı olmaya yönlendiren asıl şeyin, iyi belirlenmiş ve yerinde sorular olduğunun bilinciyle hareket ederek, sorular sorup cevaplar vermeye çalıştım. Sitenin kuruluş felsefesine uygun olması açısından site akışını da bu soru-cevap tekniğine uygun olacak biçimde şekillendirmeye çalışacağım. Eh tabi gelişen dünyada sorular hiç bir zaman bitmeyeceğinden, cevaplar da sürecek ve bu şekilde de sitenin gelişimi de süreklilik kazanacaktır.

Umarım amacıma ulaşır ve mümkün olan en fazla sayıda insana kendi hayatlarında değişim gerçekleştirebilmeleri konusunda yardımcı olabilirim. Yazacağım ve sizlerle paylaşacağım yazılarıma ne kadar etkileşimde bulunabilir ve ne kadar çok etkileşimde bulunabilirseniz, BaşarıMatik sitesi ve sisteminin de bir o kadar daha faydalı olacağıma inanıyorum.

Herkesi blog adresim BaşarıMatik i okumaya ve de takip etmeye davet ediyorum.
AzX66

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.basarimatik.com/
wmaraci
reklam

Kozba Kozba SEO ve Editörlük Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 594
  • Beğeniler 6 / 174
  • Ticaret 12, (%100)
Hocam bu NLP konusu ilginçmiş, blogunuzu kaydettim ve yazılarınızı okuyacağım :)
Tema oldukça iyi lakin biraz daha fonksiyonu olsa daha iyi olabilir.
Birde logonuzu kısa zamanda değiştirmenizi öneriyorum.
Bunun dışında dediğim gibi içerik olarak oldukça güzel, inş. başarılı olursunuz :)

basarimatik basarimatik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Eğitimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam öncelikle teşekkür ederim hem ilginiz hem de güzel sözleriniz için. Evet NLP gerçekten de herkesin öğrenmesi gerektiğini düşündüğüm ve aslında uygulanabilir ve de zevkli bir konu. Şu anda sitem daha 2-3 haftalık olduğu için çok fazla paylaşım yapamadım. Klasik olacak ama bu sadece buzdağının görünen kısmı. Fakat önümüzdeki süreç içerisinde bildiğim ve öğrendiğim şeyleri anlaşılır bir dille paylaşmaya çalışacağım.

Ayrıca yapmak istediklerimin arasında anlatımlarımı eğitim videoları ile desteklemek de var. Eh mslum, okumayı çok seven bir toplum olmadığımızdan belki bu açığı da videolu anlatımlarla kapatabilirim diye değerlendiriyorum.

Logo konusuna gelince gerçekten çok da yaratıcı bir logo seçmediğimin farkındayım ve daha orjinal bir fikir aklıma gelirse öyle bir logo seçmek isterim. Bu konuda da fikriniz olur ve benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Saygılar.

http://www.basarimatik.com/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al