wmaraci reklam

Bitcoin, Girişimcilik, Yatırım Blogu Görüşleriniz

7 Mesajlar 656 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Panda Panda ctrlpanda.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör - Blog Yazarı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Ş** E**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 126 / 138
  • Ticaret 0, (%0)
İyi günler arkadaşlar. Önceden vBulletin lisansı alıp ticaret üzerine bir forum açmıştım lakin çok meşakatli gelince bloga çevirdim. Sizce iyi olmuş mu? Logosu dur genel tasarımıdır filan yorumlarsanız sevinirim. Elimden geldiğince özgün içerik girmeye çalışıyorum.

Ve son bir sorum bu alanda ki bir blogu nasıl yükseltebilirim? Nelere ağırlık vermem gerek? Şimdiden teşekkürler.

link

wmaraci
reklam

• Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Ş** E**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 126 / 138
  • Ticaret 0, (%0)
Valla bir iki yorum alalım. Önerilere göre sitelerimizi şekillendirelim, yeni fikirler edinelim diyoruz ama saolsun kimse yorum yapmıyor. Bu kategoride ki tüm konular boş yorumsuz kalıyor. Kategori kapatılsa daha iyi olur en azından data'da yer kaplamaz. Hoş kimsede yorum yapmak zorunda değil ya :)

zxyxyz zxyxyz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 52 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Bence tema ve renk uyumları gayet iyi. Logoyu da beğendim. Tek gözüme çarpan henüz Türkçe'leştirilmemiş olan birkaç alan.. Örneğin Read More, Share, Random gibi alanlar...

İçeriklerin hiçbirini okumadım ama yazı başlıkları da gayet okunası duruyor. Bence böyle devam edin.
Panda

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Ş** E**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 126 / 138
  • Ticaret 0, (%0)
zxyxyz temayı değiştirdim hocam bu yeni tema daha güzel durdu sanırım. Ayrıca bitcoin ve diğer kripto paraları izleyecebileğiniz sistemlerde kurdum. Siteyi yavaşlatmaz umarım.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Kuvan Kuvan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 67 / 73
  • Ticaret 2, (%100)
Hayırlı olsun, umarım istediğine ulaşır ve uğraştığın kadar karşılığını alırsın..

• Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Ş** E**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 126 / 138
  • Ticaret 0, (%0)
Kuvan teşekkür ederim. Görüşleriniz benim için önemli. Hele ki bu alanda proje sahibi olan birisi olunca dahada önemli oluyor. Acaba alt alan adlarını kullanarak forum yada chat gibi şeyler açmalımıyım?

Kuvan Kuvan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 67 / 73
  • Ticaret 2, (%100)

Tantüni adlı üyeden alıntı

Kuvan teşekkür ederim. Görüşleriniz benim için önemli. Hele ki bu alanda proje sahibi olan birisi olunca dahada önemli oluyor. Acaba alt alan adlarını kullanarak forum yada chat gibi şeyler açmalımıyım?

Rica ederim, öncelikle bu günlerde oldukça popüler olan bir konu olan 'kripto paralar' hakkında site kurmaktasınız, başarılar dilerim. Forum-Chat vs. gibi bir oluşum kurmanızı önermiyorum çünkü Telegram ile tüm herkes iletişim halinde, binlerce grup var. Herkes iletişimlerini oradan sağlamakta. Yazacağınız içeriklerin daima özgün olmasına dikkat ediniz. Okuyucu-ziyaretçilerin aradığı kelimelere dikkat edin, focus olmanız gereken içerikleri belirleyin. Kişisel görüşüm tabii ki. Sorunuz vs her şeyi sorabilirsiniz seve seve yardımcı olurum. Kolay gelsin..
Panda

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al