wmaraci reklam

BizYollarda Gezi Blogumuz 🏕

3 Mesajlar 439 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kizilperi kizilperi Hayallerinin peşinde.. Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / K
  • Meslek Asistan
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** S**
  • Mesajlar 725
  • Beğeniler 486 / 152
  • Ticaret 74, (%100)

Gezmeyi çok seven ve yaşadığımız deneyimleri “Söz uçar,yazı kalır” ata sözünü kendimize ilke edinerek geçmişten geleceğe anılarımızın yaşayacağı bir blog açmaya karar verdik.Bizyollarda gezi blogumuzla birlikte hemde hayallerimize bir adım daha yaklaşmak istedik.Hayat yaşadığımız anılardan ibarettir diyerek dolu dolu yaşayanlardan olmak istiyoruz..Ne zaman son bulabileceğini bilmediğimiz bu hayat hikayesinde geriye baktığımızda güleceğimiz anılar,yazılmış gezi hikayeleri,yürünmüş yollar ile hatırlamak istiyoruz..

Blogumuz da kendimiz gezip beğendiğimiz yürünmesi gereken yollardan olan gezilecek yerlerden, bir çay eşliğinde koyu bir muhabbetlik ilginç cafelerden ve ucuza hayata kısa bir mola vermelik bulduğumuz hemen yakala,yapıştır felsefesiyle otel fırsatları,sıcak fırsatlar gibi indirimlerden bahsediyoruz.

Hayallerimiz de bize destek olur musun ?

Geçmişten geleceğe yazıyor...
wmaraci
reklam

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Güzel girişim hayırlı olsun. Şahsen kendim Ankara'yı gezerek bitiremedim. Sürekli bir yer keşfediyorum. Geçenlerde Kızılcahamam Soğuk Su Milli Parkı'na gittim. Şahane bir yer, hem de kimsecikler olmadığı için bütün gün doğa seslerini dinleyebildim.

İstanbul'da ise saymakla bitiremeyecek kadar çok yer ve mekan var. Umarım bol bol içeriklerinizi okuruz.

Mutluluklar.
kizilperi

kişi bu mesajı beğendi.

kizilperi kizilperi Hayallerinin peşinde.. Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / K
  • Meslek Asistan
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** S**
  • Mesajlar 725
  • Beğeniler 486 / 152
  • Ticaret 74, (%100)
Teşekkür ederim gezilecek çok yer var bir an önce bugünlerde geçerse bol bol gezip,yazacağız :)
contentwriter
contentwriter

kişi bu mesajı beğendi.

Geçmişten geleceğe yazıyor...
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al