Blog Tanıtım Kuralları ve Şablonu

1- Tanıtımını yapacağınız blog size ait olmalıdır. Bir başkasının blogunun tanıtımını yapamaz ve konusunu açamazsınız.

2- Crack, mp3, warez, hack, adult, ****ografik ve yasa dışı içerik barındıran blogların tanıtımını yapmak kesinlikle yasaktır.

3- Türkiye Cumhuriyeti'nin temel değerlerine ve büyük önderimiz Atatürk'e yönelik karalayıcı ve aşağılayıcı içerik bulunduran blogların tanıtımını yapmak yasaktır.

4- Spam yaparcasına kısa veya sadece linkten oluşan blog tanıtım konuları açmak yasaktır. Açacağınız konuda blogunuzu bu kategorinin amacına uygun bir biçimde tanıtmalısınız.

5- Blog tanıtım bölümü ne bir dizin ne de bir imleme bölümüdür. Bu bölüm yeni açtığınız bir blogunuzu duyurmak ve fikir almak için açılmıştır. Bu bölümü reklam ve backlink kasmak için kullanmayınız. Bu tarz konular görüldüğü taktirde silinecek ve süreli uzaklaştırma cezası uygulanacaktır.

Kurallara uymayan üyeler uyarılmadan süreli uzaklaştırma cezası alacaklardır. Kural ihlalinin tekrarı halinde ise forumdan süresiz uzaklaştırılacaklardır.