wmaraci reklam

Bloghocasi.com Blog Öğretileri İle Karşınızda

5 Mesajlar 607 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

aorhan aorhan Emekli Mod. Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 27 / 236
  • Ticaret 22, (%100)

2006 yılında başladığım blog yazarlığı serüveninde ilk olarak genel blog olarak açtığım neyazsak.com’da 3 yıl kadar blog yazarlığı yaptım. O zaman dahilinde wordpress’i öğrenmiş, temalar yapmaya başlamış ve blogda insanların dikkatini çeken içerikler yazmaya başlamıştım.

Sonrasında genel blog açma hatası içinde olduğumu farkettim ve bu blogu devredip tamamen tek bir konuda yoğunlaşmaya karar verdim. Bunun için de o an anlık olarak düşündüğüm aorhan.com blog sitesini açma fikriyle 2009 yılında blogu açıp o günden bu yana teknoloji konularında aorhan.com’da yazılar yazdım. Geçen sürede ara da farklı mecralarda ve kategorilerde blog yazarlığı yaptım.

Bu sayede de bloglar hakkında yeterli deneyime sahip oldum. Açılan yeni blogları ve eski blogları takip ederek gelişimleri ve süreçlerde yaptıkları hatalar sonrası sonuçlarını takip ettim. Ayrıca bloglarda insanların isteklerini gerek tasarımsal, gerek içerik olarak inceleyerek bunları tek bir yerde toplamak ve güzel bir arşiv ve kaynak oluşturmak için de görmüş olduğunuz bloghocasi.com’u bugünden itibaren yayına almış bulunmaktayım.

Bloghocasi.com’da kategorileri incelerseniz görüldüğü üzere sadece blog camiasına hizmet edecek, blog yazarlarının eli kulağı olacak ve güzel konularla aydınlatacak bir blog ile karşınızda olma amacıyla kuruldu. Bunca yıllık deneyim ve bilgiyi ziyaretçilerle paylaşacağım bloghocasi.com’da ilk başlarda belki sıkılabilirsiniz. Çünkü ara ara klasik konulardan (wordpress tema yükleme,blogger eklenti,şu eklenti bu tema vb.) konulardan bahsedebilirim.

Güzel yazı dizileri ile siz blog yazarlarına ve blog yazarı olmak isteyen meraklılara ışık tutacak bloghocasi.com’un hayırlı olması dileğiyle MERHABA !

Ayrıca sizden gelen sorulara karşı yazıları şekillendireceğim ve merak ettiklerinizi yanıt bulmaya çalışacağım.

>> Siteyi ziyaret etmek isteyenler bloghocasi.com adresinden bakabilir.

wmaraci
reklam

ehliblog ehliblog Yeni adres: Teknojest Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1557
  • Beğeniler 63 / 258
  • Ticaret 32, (%97)
Umarım yeterli vakti bulur ve yayın hayatına devam edersiniz

MehmetGUMUS3 MehmetGUMUS3 . Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)
Camiaya hayırlı uğurlu olsun :) Tasarım olarak hoşuma gitti umarım çok güzel şeyler çıkar ortaya.

Teamtofas.com

aorhan aorhan Emekli Mod. Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 27 / 236
  • Ticaret 22, (%100)

ehliblog adlı üyeden alıntı

Umarım yeterli vakti bulur ve yayın hayatına devam edersiniz

noktanoktam adlı üyeden alıntı

Camiaya hayırlı uğurlu olsun :) Tasarım olarak hoşuma gitti umarım çok güzel şeyler çıkar ortaya.

Teşekkür ederim elimden geldiğince yazmaya çalışacağım. Malum teknoloji takip etmek gerek ama bu bildiklerinizi yazmaktan geçiyor o yüzden açtım :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Hakan48 Hakan48 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Müşteri temsilcisi
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle hayırlı olsun diyelim. 2 yıllık bir blogger olarak destek sitelerinde çok vaktim geçti :) Umarım blogunuzda da bolca vakit geçirim. Bir öneri olarakta blogger alt yapısında mobil temalarla ilgili farklı tasarımlar hiç bir destek sitesinde bulunmuyor. Bu konuda çalışma yapabilirsiniz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al