wmaraci reklam

Blogumu inceleyip yorum yapabilir misiniz?

7 Mesajlar 784 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

dizdar dizdar Sanal Dünyalı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama ve Web Uzman
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese Merhabalar

Daha önce sadece kendimi tanıttığım siteyi artık tamamen bir teknoloji bloguna çevirdim. Düzenli olarak teknoloji yazıları ve içerikleri eklemeye çalışacağım.

İnceleyip yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim. Herkese iyi çalışmalar, :) web dünyasının gizli kahramanları :)

Blogum: http://dizdardesign.com/

wmaraci
reklam

Engin1709 Engin1709 Öneri Ajandam Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 85 / 121
  • Ticaret 1, (%100)
merhabalar yazılarınızı beğendim kopya değilse eğer başarılısınız. ancak tamamen bakıldığında özgün sayılır mı bilemiyorum bu tip sitelerden artık binlerce var. onun dışında temanızı da beğendim logonuzu da. ama dediğim gibi binlerce böyle site var başarılı olmanız için bi farkınız olmalı farkındalık yaratıp sitenizin parlaması sizin elinizde. başarılar

https://www.oneriajandam.com/

• Üyelik 15.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Yorum için teşekkürler...

Yazıların hiçbiri kopyala yapıştır değil, kendim araştırıp, makaleleri okuyup ona göre yorumluyorum. Şunu söyleyeybilirim habeler özgün değil ancak o haberlerin içerikleri özgün. Tabi bazı durumlarda bulduğum makale veya haberden kelime oyunları yaparak yararlanıyorum. içeriğin çok kısa olmaması için. Geçen NTV'nin sitesinde bile başka bir haber sitesinden aynen kopyalanmış bir habere denk geldim ve ben mi çok önemsiyorum bu durumu diye düşünmeye başladım.
Engin1709

kişi bu mesajı beğendi.

Panda Panda ctrlpanda.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör - Blog Yazarı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Ş** E**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 126 / 138
  • Ticaret 0, (%0)
Son zamanlarda aradığım blog desem? Yani şöyle hiç bir blog bu zamanda bana samimi bir hava vermiyor. O 2009-10 yıllarının blogerları kalmadı artık. O yıllarda öyle bir furya vardı. Herkes bir birini destekler link verir yazılarını önerirdi. Şimdi her şey para olmuş. Ben gayet başarılı buldum. Ancak temanız çok sade. O kadar sade ki sanki beyaz bir ekrana bakıyorum. Biraz daha doldurabilirseniz güzel olur. En azından arka planları beyaz değilde ten rengi tonlarında bir şeyler ayarlarsanız iyi olur. Çünkü sade beyaz bir arka plan gözler için çok zararlı. Ve ziyaretçiyi çok rahatsız ediyor. Başarılar.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 15.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Tantüni adlı üyeden alıntı

Son zamanlarda aradığım blog desem? Yani şöyle hiç bir blog bu zamanda bana samimi bir hava vermiyor. O 2009-10 yıllarının blogerları kalmadı artık. O yıllarda öyle bir furya vardı. Herkes bir birini destekler link verir yazılarını önerirdi. Şimdi her şey para olmuş. Ben gayet başarılı buldum. Ancak temanız çok sade. O kadar sade ki sanki beyaz bir ekrana bakıyorum. Biraz daha doldurabilirseniz güzel olur. En azından arka planları beyaz değilde ten rengi tonlarında bir şeyler ayarlarsanız iyi olur. Çünkü sade beyaz bir arka plan gözler için çok zararlı. Ve ziyaretçiyi çok rahatsız ediyor. Başarılar.

Yorum için teşekkürler...

Daha çok yeni 2 hafta oldu. eski tarihli yazılar var ama onları önceki halindeyken yazmıştım. daha düzenlemeler olacak zaten biraz içerik çoğalsın ondan sonra daha sitemli olmaya çalışsacağım. Yakında aboneliği de açacağım bunun için biraz dolu olmasını bekliyorum sitenin.

ciplakyazar ciplakyazar .com Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satın Alma
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 318 / 317
  • Ticaret 0, (%0)
Siteniz sade ve hızlı, adsense reklamları rahatsız etmeyecek şekilde yerleştirilmiş.
Sayfanın en üstündeki giriş yap ne için onu anlamadım!

Eğer bir ''giriş yap'' ibaresi varsa muhtemelen ''kayıt ol'' ibaresi de olmalı. Zannedersem siz admin girişi yapmak için koymuşsunuz.

Ciplakyazar.com | Kişisel Blog ve Öyküler

• Üyelik 15.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

ciplakyazar adlı üyeden alıntı

Siteniz sade ve hızlı, adsense reklamları rahatsız etmeyecek şekilde yerleştirilmiş.
Sayfanın en üstündeki giriş yap ne için onu anlamadım!

Eğer bir ''giriş yap'' ibaresi varsa muhtemelen ''kayıt ol'' ibaresi de olmalı. Zannedersem siz admin girişi yapmak için koymuşsunuz.

Yorum için teşkkürler

Aynen bana kolaylık olsun diye bıraktım ama haklısınız giriş yap olmasa daha iyi olur şimdilik. Aslında blogu açarken kayıt ol kısını da aktif yapacaktım sonra vazgeçtim. Oradaki girişi de bıraktım öyle ama kaldırmak daha mantıklı doğru söylüyorsunuz.

Öneri için de teşekkürler.
ciplakyazar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al