wmaraci reklam

dokmimarlik.com | Dünyadan ve ülkemizden seçkin yapıların tanıtıldığı bir mimari blogu.

4 Mesajlar 580 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

dokmimarlik dokmimarlik Kağan Keçeci / 18 Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Mimarlık
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba, benim adım Kağan Keçeci. Dök Mimarlık sitesinin sahibi ve şuan için tek yazarıyım. Aynı zamanda Mimarlık Bölümü öğrencisiyim.

Sitemizde, hayatımdan ve akademik eğitimimden öğrendiğim ve beğendiğim yapıları detaylı ve kapsamlı bir şekilde tarafsızca incelemekteyim. Dünya çapından ve Türkiye'den en önemli ve mecralarda ses getirmiş yapıları, sizler için özenli ve abartıya kaçmayacak şekilde analiz ediyor sonrasında ise bunları bir rapor edasında her iki günde bir saat 13.15'te blogumdan yayınlıyorum.

Şu anlık üstüne çalıştığım konu:

1. İncelemeler

Yaklaşık bir ay önce Blogspot alan adı altında başladığım blog serüvenimi yeni bir aşamaya çıkarmak için sitemi Wordpress altyapısına taşıdım. Bu hareketimin ban getirisi tahminimden daha yüksek oldu. İsteyipte imkansızlıktan yazamadığım bir çok yazı ve bol enerji ile karşınızdayım.

Mimari yapılar adına güzel bir tadınız varsa, ve yahut güzel yapılar, anıtlar ve tarihi dokulardan hoşlanıyor ama nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, işin içinden gelen taze bir kanın sadece sizin için en etkili bina ve yapıları incelemelesi için Dök Mimarlık blog sitemize bir göz atmanızı rica ediyoruz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

wmaraci
reklam

aaksu aaksu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 3 / 62
  • Ticaret 3, (%100)
Kardeşim başarılar. Siten için tavsiyem şimdilik bol bol içerik girmeye devam etmenden yana olacak. Tabi kullanıcıyı çekecek içerik çeşitlerini de düşünmeli ve alanını genişletmelisin. Daha sonra sitenin tasarımıyla ilgili geliştirmelere gidebilirsin. Gördüğüm kadarıyla bazı kısımlar ingilizce kalmış. Bu süreçte sosyal medyayı da iyi kullanmanı kesinlikle tavsiye ederim. Sitene hit çekmek ve kendi kitlene tanıtmak açısından çok önemli bir kaynak olacaktır sana.

Bir mimar olarak destekliyorum. Takıldığın bir konu olursa yazabilirsin.

• Üyelik 05.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Mimarlık
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
İlginiz ve önerileriniz için çok teşekkür ederim.

Dikkate alacağım, bu arada yeni yazılarım için takip etmeyi unutmayın.

• Üyelik 05.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Mimarlık
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

aaksu adlı üyeden alıntı

Kardeşim başarılar. Siten için tavsiyem şimdilik bol bol içerik girmeye devam etmenden yana olacak. Tabi kullanıcıyı çekecek içerik çeşitlerini de düşünmeli ve alanını genişletmelisin. Daha sonra sitenin tasarımıyla ilgili geliştirmelere gidebilirsin. Gördüğüm kadarıyla bazı kısımlar ingilizce kalmış. Bu süreçte sosyal medyayı da iyi kullanmanı kesinlikle tavsiye ederim. Sitene hit çekmek ve kendi kitlene tanıtmak açısından çok önemli bir kaynak olacaktır sana.

Bir mimar olarak destekliyorum. Takıldığın bir konu olursa yazabilirsin.

İlginiz ve önerileriniz için çok teşekkür ederim.

Dikkate alacağım, bu arada yeni yazılarım için takip etmeyi unutmayın.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al