wmaraci reklam
lidertakipci

ekutlug.com Kişisel bir b(i)log

4 Mesajlar 931 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

EmreKutlug EmreKutlug WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sürekli Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 64 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar, adım Emre Kutluğ. Blog dünyası ile bunda yaklaşık 4 sene önce Sinan Yorulmaz sayesinde tanışmıştım. O zamanlar Sinan arkadaşımın Teknobeyin adlı bir blogu vardı. Bende onun tavsiyesi üzerine kişisel bir blog açmıştım. Planlarımı kısa vadeli yaptığım için belli bir zamandan sonra sıkılarak bu iş olmadı deyip blogumu kapatmıştım. Sinan ile birlikte şu sıralar dersaneye gitmekteyiz. Her gün bana bloglardan çokca bahsettiğinden ötürü bende bir zaman sonra artık dayanamayıp ekutlug.com isminde bir kişisel bir blog açmış bulunuyorum. (Yok Alexa yok Seo yok backlink yok hit hani anlamıyorum adam sanki başka bir dilden konuşuyor :))

Blog açmadan önce bazı bloglara bir göz attım. Bazı arkadaşların çokca warez paylaşımı yaparak hit çekmeye uğraştığını farkettim. Bazılarının ise gayet düzgün illegal hiç bir iş yapmadan yazdıkları konuda takipcilerini aydınlatan yazılar yazdığını gördüm. Bence gerçek blogcular bu arkadaşlar. Bir oyunun, bir filimin, bir programın warez olarak paylaşımında bulunan arkadaşlar hit uğruna yaptıkları işin dışına çıkmaktalar. (Öbür tarafda elin Japonu elin Amerikalısı elin Korelisi senden hak isticek ne diceksin orda ? [B]Cem Yılmaz'ın dediği gibi "Ateşin etrafında dönerken iyiydi anlat şimdi hadi anlat hadi" :) )[/B] Şaka bir yana hayatta her şey hit değil. Aranızda web tasarım ile uğraşan arkadaşlar eminim vardır. Örnek vericek olursak yaptıkları temaların bir kopyasını bir kişi internet de illegal olarak paylaşsa eminim çok üzülürler. Dikkat çekmeye çalıştığım şey bu. Ayrıca tema olarak tabi ki de Sinan arkadaşımın MKSY temasını kullanıyorum ve oldukça da memnunum. Genel olarak kişisel yazılar yazacağım, ama ülkemizde ve dünyada gelişen ilginç bulduğum olayları da sizinle paylamaktan geri kalmayacağım. Yazı biraz uzun oldu sanki ? Neyse herkese iyi bloglamalar.

Kişisel bir b(i)log: www.ekutlug.com

#öğreniyor{display:none;}
wmaraci
reklam

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)
Hayırlı olsun Emre. Devamlı olman dileği ile. :)

EmreKutlug EmreKutlug WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sürekli Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 64 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

Sinan adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun Emre. Devamlı olman dileği ile. :)

Allah sonumuzu hayır etsin Sinan :)
Sinan

kişi bu mesajı beğendi.

#öğreniyor{display:none;}

Mert Kahveci Mert Kahveci www.mertkahveci.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 63 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
RSS listeme ekledim, oldukça da hoş bir tema. tebrik ederim :)
EmreKutlug

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al