wmaraci reklam

En son Projem el emeği Göz nuru blog sayfam

6 Mesajlar 533 Okunma
wmaraci reklam

xtollgax xtollgax WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad T** Ü**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Blog sayfamda internet kullanıcılarını ilgilendiren bir çok konuyu işlemeye çalışıyorum. Güncel teknoloji haberleri, oyunlarla ilgili incelemelerim, oyun çözümlemelerim ile kullanıcılara kaynak oluşturmaktayım. Bir çok faydalı faydasız önemli önemsiz programı inceleyip giriş aşamasında programların kurulumu, işlevleri, özellikleri ve ne işe yaradığıyla ilgili resimli anlatımlar ve videolu anlatımlar yaparak programlarla ilgili kaynaklar oluşturuyorum. Windows platformundaki hatalar ve çözümlerle ilgili olarak ta çalışmalar yürütüyorum. Hepimizin zaman zaman karşılaştığı hatalar oluyor mutlaka bu hatalarla ilgili hata kodlarını hepimiz biliyoruz. İşte bu hata kodlarının nedenlerini anlatarak gerekli çözüm anahtarlarını sitemi ziyaret eden arkadaşlara sunmak istiyorum. Bu tarz hata kodlarının da çözümlerini resimli ve de videolu olarak anlatım yapıp en düşük seviyedeki internet kullanıcılarının dahi bu sorunların üstesinden gelmesine yardımcı olmak istiyorum. Bir diğer önemle üstünde durduğum konu ise web masterların yada bu işe heves edenlerin bir yerinden kıyısından köşesinden başlamak isteyenler için en popüler php platformu olan wordpress temalarını paylaşıyorum. Şu bir gerçektir ki web sitelerinin olmaz ise olmazı olan konu site tasarımlarıdır. Ara yüzü kullanıcı dostu olan tasarımlar ve renkleri uyumlu web siteleri kullanıcıların ilk olarak baktığı siteyi beğenmeye veya beğenmeme noktasında ilk olarak baz aldığı noktadır. İşte bu yüzden web sitemde web sitesi tasarımları ile ilgili kaynaklar oluşturarak alternatif ücretli ve ücretsiz çözümler sunma noktasında da çalışmalar yürütmekteyim. Tabi ki bloger platformunu da es geçmiş değilim blogger internet kullanıcılarının vazgeçilmezlerinden biridir ve tamamen ücretsiz bir platform olduğundan çok fazla kişiye ulaşır. Blogger temaları ve özellikleri ile ilgili çalışmalarımızı da sitemde toplayarak Blogger kullanıcılarına da kolaylıklar sağlamak Blogger hakkındaki bilgilerini arttırmak sisteme daha aşina olmalarını sağlayarak daha iyi projelerin başlamasına vesile olmak amacıyla bu konular hakkında da kaynak niteliğinde arşivler oluşturmaktayım. Amacım bu kaynak niteliğindeki dokümanları ihtiyaç duyulan anlarda yardıma ihtiyacı olan olan kullanıcılara ulaştırmak insanlara faydalı olabilmek, sorunlarını çözmesine yardımcı olmak bilmediği bir bilgiyi öğrenmesine vesile olabilmek benim için en büyük hediye ve sermayedir

wmaraci
reklam

madalyon madalyon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 618
  • Beğeniler 52 / 142
  • Ticaret 0, (%0)
niye böyle zorladınki alan adını

Ripped Ripped Serçe Development Kimlik Onayı
  • Üyelik 20.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO & Software
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 94 / 94
  • Ticaret 11, (%100)
Siteden az önce çıktım ve domain hakkında aklımda kalan tek şey blogspot.com :)

• Üyelik 09.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad T** Ü**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
bence önemli olan google ın aklında kalmak

wmaraci
wmaraci

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
bu siteyi google kapatır ben diyeyim sana
ayrıca müyap görmeden önce türk şarkı bağlantılarını siteden sil, başın ağrır
bu kadar keyword içeren domainler spam olarak fişlenir

• Üyelik 09.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad T** Ü**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 9 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
deneyip görecez tavsiyelerin için teşekkürler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al