freelance iş ilanları

Erbaa Elifçe Anaokulu — Gelecek, Güzel Gelecek

4 Mesajlar 891 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ziyaeddingurel ziyaeddingurel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad Z** G**
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 3 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Türkiye'nin yarınları Elifçe'de yetişiyor

Araştırmaya dayalı, proje bazlı performans görevleri ile bir çocuğun neler yapabildiğinin görüldüğü bir eğitim modeli uyguluyoruz.
Çocuğun çok yönlü gelişimini temel alarak fen bilimleri, matematik, düşünce yeteneği, sosyal bilimler ve performans modüllerinden oluşan bir program uygulanıyor. Öğrenme heyecanı ve merakı ömür boyu süren, öğrenmekten zevk alan, sorgulayabilen ve araştırabilen öğrenciler yetiştiriyoruz.

İletişim Odaklı İngilizce Eğitimi

Elifçe Anaokulu tarafından hazırlanmış olan MEB onaylı uluslararası standartlardaki İngilizce öğretim programı; iletişimsel yeterliliği, 5 yetinin eş zamanlı gelişimini ve takibini baz alarak öğrencilerimize nitelikli, ayrıcalıklı, yenilikçi, güncel ve veli-öğretmen-öğrenci işbirliğine dayalı bir dil edinim yaşantısı sunar.
Okul öncesi 3 yaştan itibaren uygulanan yabancı dil eğitim programı, uluslararası müfredata uygun olup, öğrencilerimizin günlük etkinliklerin içinde yaşayarak öğrenmelerini hedefler. Öğrencilerimiz İngilizce dil bilgisi ve becerilerini kullanabilecekleri Matematik ve Fen Bilgisi gibi farklı disiplinler ile ilişkilendirilen etkinliklere dahil olurlar. Böylelikle bu alanlarda temel oluşturan terminolojiye hakim olurken, Türk ve Yabancı İngilizce öğretmenlerimizin eşliğinde sürdürülen aktif yabancı dil eğitimiyle de, anadilleri dışında başka bir dilin düşünce sistemini kavramalarını sağlayan yetileri erken çocukluk döneminde kazanmış olurlar. Elifce Anaokulu bu saydığımız öğelerin hepsini karşılamaktadır.

0-6 Yaşın Önemi

Hayatın ilk 5 yılında beyinde her saniyede 700 yeni nöron bağlantısı oluşuyor.
18. ayda kelime bilgisinde farklılıklar ortaya çıkıyor.
6 ya da 7 olumsuz davranışa birden maruz kalan çocuklar %90-%100 oranında gelişim riskiyle karşı karşıya bulunuyor.
Çocukluğunda 7-8 ciddi olumsuz deneyim yaşayanların kalp hastalıklara yakalanma olasılıkları 3 kat daha fazla oluyor.
Erken çocukluk eğitim yatırımlarının ekonomik açıdan %60-%80 oranında karlı olduğu görülüyor.
Çocuğunuz küçüklükte bilinçlensin, zekasını doğru kullanmayı öğrensin.

🔥 « Samsun Doğalgaz 🔥
wmaraci
reklam

ramazankonur ramazankonur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Programlama
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 421
  • Beğeniler 36 / 96
  • Ticaret 1, (%100)
Site tasarımı güzel ama türkçe karakter hatasını görünce direkt kapattım siteyi.

mucglob mucglob WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad K** V**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 25 / 7
  • Ticaret 1, (%100)
Acilen yazı fontunu değiştirmenizi öneriyorum.

floodlarcom floodlarcom Redditör Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Floodtör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 183 / 186
  • Ticaret 13, (%100)
bu siteyi yapan grafiker kör müydü hocam

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al