wmaraci reklam

Erkek modası, erkek kişisel bakım ve alışkanlıklar. Kısacası erkek blogu !!

3 Mesajlar 455 Okunma
wmaraci reklam

Moderkek1 Moderkek1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 7 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
www.moderkek.blogspot.com

Selam arkadaşlar. Moda tutkunu biri olarak Türk erkeklerinin kanayan yarası olan giyim, moda ve dış görünüşüne dikkat etme konusunda bildiklerimi aktarmayı seçtim. Ve bunu Türkiye standartlarına uygun hale getirerek yazıyorum.

Erkek modası hakkında Türkçe kaynak pek yok ve kendi moda anlayışıma güvenerek bu konuda Türkçe özgün içerikler üretme yoluna gittim.

Blogda sadece moda, giyim konuları değil, erkeklere dair size birşeyler katacak her türlü konuda yazmaya devam edeceğim. Umarım yazdıklarım ve yazacaklarım günlük hayatta işinize yarar. :)

Ayrıca eksiklerimi söylemeniz ve tavsiyeleriniz beni çok mutlu eder. Yorumlarınızı bekliyorum.

www.moderkek.com
wmaraci
reklam

Engin1709 Engin1709 Öneri Ajandam Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 638
  • Beğeniler 85 / 121
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar, sitenizin fikri bence oldukça iyi güzel çalışılırsa çok güzel şeyler çıkabilir. bence domain almalısınız ve blogspot.com dan kurtulup ssl alıp güvenli site imajı vermelisiniz öncelikle sonrasında ise logo sekmedeki küçük resim bunları düzenlemelesiniz ve kolay anlaşılır ve kaliteli tema bulmalısınız. Tema çok basit kaçmış ama fikrinizi beğendim başarılar
Moderkek1

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.oneriajandam.com/

Moderkek1 Moderkek1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 7 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Yorum için çok teşekkür ederim. Kısa zaman içinde domain almayı düşünüyorum. Tema konusunda ben de memnun değilim açıkcası. Bu konuda tavsiyeniz varsa çok mutlu olurum. Bir de logo konusunu biraz açar mısınız. :)

www.moderkek.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al