wmaraci reklam

Evde Kokteyl düşünceleriniz?

6 Mesajlar 730 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

theRabbit theRabbit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 31 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
ilk web sitesi deneyimim Evde Kokteyl 3. ayını doldurmak üzere, bir web sitesi oluşturmak hakkında sıfır bilgi ve deneyimle başladım. Bu 3 ay boyunca eksik ve yanlış bulduğum kısımları sürekli değiştirerek sayfayı şu anki haline getirdim. Bu süreçte beni motive eden şeylerden birisi 1sosyalmedya ajansının Evde Kokteyl'i önerilen web siteleri arasında göstererek güzel bir de tanıtım yazısı yayınlaması oldu. Bu yazıya BURADAN göz atabilirsiniz.

Eminim hala pek çok eksik veya yanlış yaptığım şey vardır, benden daha bilgili ve deneyimli isnanlar olarak, sizin sayfa hakkındaki düşünce ve tavsiyelerinizi almak istiyorum.

Vakit ayıran herkese şimdiden teşekkürler.

www.evdekokteyl.com

www.kisafilmizle.net
wmaraci
reklam

tsunami tsunami WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci web master
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 13 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
tema üzerindeki mavi olan kısma daha renkli bir resim koymanızı tavsiye ederim. bilirsiniz severler böyle şeyleri kokteyle merakı olanlar :) hatta temanın tamamı biraz renklendirilmeli bence. birde dışarıdan çağırılan fotolar yada dosyalar yerine kendi sunucunuza atıp ordan çekin
theRabbit

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 31 / 21
  • Ticaret 1, (%100)

tsunami adlı üyeden alıntı

tema üzerindeki mavi olan kısma daha renkli bir resim koymanızı tavsiye ederim. bilirsiniz severler böyle şeyleri kokteyle merakı olanlar :) hatta temanın tamamı biraz renklendirilmeli bence. birde dışarıdan çağırılan fotolar yada dosyalar yerine kendi sunucunuza atıp ordan çekin

Bir önceki kullandığım tema şu ankine göre daha canlıydı, tema göz yoruyor daha sade bir şeyler yaparsan daha iyi olacaktır şeklinde yorumlar geldiği için bu temaya geçiş yapmıştım. Bu seferde çok durgun oldu galiba ortayı bulmak lazım (:

Dışardan çağırılan fotolar ile en kısa sürede ilgileneceğim, değerli düşüncelerini paylaştığın için teşekkürler (:

www.kisafilmizle.net

tsunami tsunami WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci web master
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 13 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
rica ederim. Birazcık canlılık iyidir :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Oktay Oktay Blog Yazarı, Lojistisyen Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Lojistik Operasyon Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 25 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
bu işler için kullanılan, daha düzenli ve açık renkler barındıran bir tema çok güzel gidecektir bence.

farklı kokteyl tarifleri için de takipteyim . :)
theRabbit

kişi bu mesajı beğendi.

oktayy.net - kişisel blogum.

• Üyelik 12.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 31 / 21
  • Ticaret 1, (%100)

Oktay adlı üyeden alıntı

bu işler için kullanılan, daha düzenli ve açık renkler barındıran bir tema çok güzel gidecektir bence.

farklı kokteyl tarifleri için de takipteyim . :)

Eklenecek olan toplamda 150 tane daha kokteyl var, sayfanın daha iyi yerlere gelebilmesi için güncel olarak düzenli şekilde sırayla girmeye çalışıyorum. 3 günde bir yeni bir yazı girerek devam ediyorum şu anda. Aslında biraz daha hızlandırmak belki de daha iyi olacaktır. Tam olarak emin olamadığım bi konu (:

Özel olarak merak ettiğiniz kokteyl olduğu zaman iletişime geçebilirsiniz, hemen o kokteylin tarifini yayınlayabilirim (:

www.kisafilmizle.net
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al