wmaraci reklam

Finans Sitesi Hitlendirme Hikayesi :)

4 Mesajlar 715 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ymxaz ymxaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgi işlem uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Birçok kişi finans bloğu açarak hitlendirmeyi hedeflemiştir ancak ilgi gösterilmediğinden dolayı bir süre sonra kapatmışlardır.Bende hayatımda ilk defa bir finans sitesi açtım ve hitlenmesi için gerçekten uğraşıyorum.Biliyorum site tanıtım konularına göre bir farklı bir giriş oldu ama bu sayfayı sürekli güncelleyerek site hikayemi paylaşacağım. Amacım bu siteyi sürekli güncel tutarak Haziran 2020 ayında sektörde tanınmış bir finans bloğu haline getirmek. Müşteri hizmetleri kategorimi sürekli yeni içerikler ile besliyorum.Şuanlık henüz rutin makaleler girmekteyim , çok yakında benzersiz içerikler ile daha fazla içerik ekleyeceğim.

Şuan için en çok dikkat çeken içerikler bedava internet ve kredi kampanyalarımın bulunduğu kategoriler.Henüz beklediğim ziyaretçi sayısını alamasamda bir miktar backlink çalışması ve sosyal medya tanıtımları ile arama motorlarında ilk sayfaya çekmeyi hedefliyorum.Ayrıca yeni bir yazılım yazdım ve uzun zamandır yapmak istediğim numaradan isim sorgulama servisini aktif ettim.Çok yüksek talepten dolayı zaman zaman sistem kapanabiliyor.Ancak elimden geldiğinde api bağlantılarını sürekli güncel tutuyorum.

Şuanlık günlük ziyaretçi sayım yaklaşık 100 civarı.Maalesef kısa süre önce bir ddos saldırısı ve anti seo yedi sitem.Uzun süre emek verdiğim bir finans makalesinde ilk sıraya gelmiştim ve günlük 1k civarı hit alıyordum.Dertleri nedir anlamıyorum ama biri sırf o sıralamam yüzünden onbinlerce siteden link çıkışı yapmış ve sitem neredeyse sıralamalardan kalktı.Hala bunu toparlamaya çalışıyorum umarım en kısa sürede siteyi yeniden hitlendirebilirim.Bu paylaşımı güncel tutarak her ay hit paylaşımı yapmayı planlıyorum.Tavsiyeleriniz olursa mutlaka beklerim , sağlıcakla :)

Site adresim : https://www.finansmax.net/

wmaraci
reklam

KazanamayanAdam KazanamayanAdam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 85 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
Yanlış anlamadıysam finansla başladık numaradan isim sorgulayarak bitirdik fakat haziran 2020 de marka finans sitesi olacağız. Doğru mu anlamışım

kamumedya kamumedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Kalite Kontrol
  • Konum Çankırı
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
değişik bir çalışma olmuş sabah namazına niyet edip öğleni kılmak gibi olmuş :)
NeoEkonomi

kişi bu mesajı beğendi.

FeMReY FeMReY Ey nefsim; ya ol, ya öl! Kullanıcı
  • Üyelik 29.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Influencer
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 20 / 77
  • Ticaret 2, (%100)
Anti SEO yiyen bir siteyi ifşa etmek ne kadar mantıklı bilemedim.. Başarılar dilerim..

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al