wmaraci reklam
lidertakipci

İşletim Sistemine Dair Kaynak Bilgiler - Windows8li.Com

4 Mesajlar 567 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

CyberAngel CyberAngel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum Artvin
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

İşletim sistemine dair kaynak bilgiler ve kullanım için anlatımların yer aldığı eğitici blog sayfam.

Windows 7, Windows 8 ve 8.1 hakkında tanıtım yazıları, ipuçları, eğitici makaleler ve daha fazlası.

Windows8li.com

wmaraci
reklam

SinanGucluu SinanGucluu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Barkon Elektronik Teknik Servis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 1 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Hayırlı olsun kardeşim ama bu işlevi zaten microsoft sağlıyor hepsi ile alakalı sorunlar çözümleri microsoft'un sitesinden bulabiliyorsun ama ben daha net acıklarım ve videolarla bunu yaparak googlede 1 sayfalarda yer alırım diyorsan bişey diyemem hayırlı olsun simdiden başarılar dilerim

CyberAngel CyberAngel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum Artvin
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Sinan Güçlü adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun kardeşim ama bu işlevi zaten microsoft sağlıyor hepsi ile alakalı sorunlar çözümleri microsoft'un sitesinden bulabiliyorsun ama ben daha net acıklarım ve videolarla bunu yaparak googlede 1 sayfalarda yer alırım diyorsan bişey diyemem hayırlı olsun simdiden başarılar dilerim

Teşekkür ederim hocam.Aslında bloğum yeni değil.Burada yeni tanıtıyorum.Yeni gibi anlaşıldı herhalde.6 yıldır Windows ile ilgili yazı yazıyorum.Daha önce Windows 7 ile ilgili yazıyordum.Windows 8 önizleme sürümleri çıktığından beri Windows 8 ile ilgili yazıyorum.

Sorunların çözümleri ile ilgili Microsoft'un sitesi çok iyi bir kaynak olsa da, blogumda program anlatımları, uygulama tanıtımları, püf noktaları ve özelleştirmeler ile ilgili yazılar yazıyorum.Çok geniş bir içeriğim var.Hitim yok o ayrı mesele ama derdim zaten hit değil hocam.

SinanGucluu SinanGucluu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Barkon Elektronik Teknik Servis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 1 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

CyberAngel adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim hocam.Aslında bloğum yeni değil.Burada yeni tanıtıyorum.Yeni gibi anlaşıldı herhalde.6 yıldır Windows ile ilgili yazı yazıyorum.Daha önce Windows 7 ile ilgili yazıyordum.Windows 8 önizleme sürümleri çıktığından beri Windows 8 ile ilgili yazıyorum.

Sorunların çözümleri ile ilgili Microsoft'un sitesi çok iyi bir kaynak olsa da, blogumda program anlatımları, uygulama tanıtımları, püf noktaları ve özelleştirmeler ile ilgili yazılar yazıyorum.Çok geniş bir içeriğim var.Hitim yok o ayrı mesele ama derdim zaten hit değil hocam.

Anladım kardesim başarılar dilerim sitende gercekten cok yararlı bilgiler var

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al