freelance iş ilanları

Kara Şaman - Blog Tanıtım

2 Mesajlar 556 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

OnurKara OnurKara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 69 / 72
  • Ticaret 1, (%100)
2020 yılı itibariyle yeni bir projeye girmek istedim. Şamanizm her zaman ilgimi çeken bir konu olduğundan bu konu hakkında edindiğim bilgileri veya daha önce hiç bilinmeyen konuları makale halinde web arşivlerine sunmak istedim. Yazdığım her yazının kaynağı her ay Kaynaklar adlı bölüme ekleniyor, araştırma yapmak istiyen kişilere bir ortam oluşturmaya çalışıyorum.
Sitemi kurarken domain konusunda .com üzerinde karar vermiştim fakat .xyz kullanarak bu domain uzantısı üzerinde kaliteli projelerde olabileceğini kanıtlamak istiyorum ayrıca domain Türkçe karakterli.
Site konusu adından anlaşılacağı gibi tamamen Şamanizm ile ilgili bu konuda önerilerinizi ve fikirlerinizi öğrenmek beni çok daha mutlu edecektir.

Siteye sadece 3 adet yazı ekleyebildim. Nedeni ise vaktimin kısıtlı olduğundan değil konu ve kaynak arayışlarını tamamlamakla uğraştığımdandır. Bunu belirtmemin sebebi bu konuya takılacak arkadaşlar içindir.
Kısaca önerileriniz bekliyorum.

Site Bağlantısı: https://www.karaşaman.xyz

wmaraci
reklam

OnurKara OnurKara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 69 / 72
  • Ticaret 1, (%100)
Şunuda belirteyim kar amacı beklentisi olmadığım için blogger seçeneğini en iyi seçenek olarak değerlendirmek istedim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al