wmaraci reklam
lidertakipci

Kişisel Blog ve Film Blogu

8 Mesajlar 966 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Masiva Masiva MasivaTurk.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 494
  • Beğeniler 0 / 78
  • Ticaret 1, (%100)

Birkaç ana konu hakkında paylaşımlar yaptığım ve kendi tecrübelerimi aktardığım kişisel web günlüğü.

Link: Kişisel Blog

İzlediğim filmler arasından, önerdiğim filmlerin, fragmanlarının, film bilgilerinin ve filmler hakkında yorumlarımın bulunduğu film blogu. (Henüz tamamlanmadı.)

Link: Film Blog

Not: Sitelerin herhangi bir tema uyumluluğu yoktur. PHP ile kodladım, HTML5 CSS3 yardımıyla da tasarımlarını yaptım. Site tasarımları responsive(duyarlı)'dir. Siteleri ve site tasarımlarını sürekli geliştiriyorum. Siteleri, kendimi geliştirme aşamasında bir basamak olarak kullanıyorum. İyi forumlar.

wmaraci
reklam

SertacYANIK SertacYANIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Nothing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 714
  • Beğeniler 21 / 157
  • Ticaret 2, (%100)
Baba, Yeşil Yol, Zincirsiz, Soysuzlar Çetesi bu filmleri önermemekte ciddi misin? :(

• Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 494
  • Beğeniler 0 / 78
  • Ticaret 1, (%100)
Baba filmini bitirmek resmen 3 günümü aldı diyebilirim. Bence, çoğu insan da, sırf imdb sıralamasından kaynaklı, eski yapım ve popüler olduğu için bilinçaltında beğenme zorunluluğu hissediyor.

Yeşil Yol filminde, baba filmi kadar eleştiri yapamam fakat, insanların "en delikanlı adamı bile ağlatır, böyle hüzünlü bir film yok, Allahım gözyaşlarıma hakim olamıyorum" gibi abartılı cümleleriyle uzaktan yakından alakası olmayan bir film. Film tabi ki kötü değil izlenebilir güzellikte. Belkide, bu kadar abartılı yaklaşımdan sonra filmi izleyince beklentilerimi abartılara göre karşılayamadığından önermemiş olabilirim.

Zincirsiz filminde izlerken gayet güzel gidiyordu fakat bir süre sonra seni de sıkmaya başlamıyor mu gerçekten ?

Özetle: Belki de, yukarıda bahsettiğim filmleri yanlış zamanda yanlış ruh haliyle izlediğim içinde böyle sonuçlara varmış olabilirim. Tekrar izleyip yorumlamamda fayda var.

Soysuzlar Çetesini yanlış renklendirmişim onu düzelttim hemen. Dikkatin için teşekkürler bu arada.

Ek olarak, sitede henüz, 3-5 filmde yorumum var. Diğer, blog sitemle ilgilendiğim için film blogunu daha çok, hobi olarak boş zamanlarda güncellemeye çalışıyorum.

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
Film blogunda öneri metnini biraz daha büyük yaparsanız çok da güzel olabilir. Benim de www.filmiyakala.com domaininde bir öneri sitem var. Temanızı gayet iyi buldum yolunuz açık olsun

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 494
  • Beğeniler 0 / 78
  • Ticaret 1, (%100)
filmiyakala.com u paylaştığınız gün gördüm ve takip ediyorum. Gayet güzel ve tam aradığım tarzda ender öneri sitelerinden birisi. Ben film blogunu daha çok yukarıda bahsettiğim gibi hobi olarak boş zamanlarımda geliştiriyorum. Tasarımı yavaş yavaş toparlamaya çalışıyorum. Yorumun için teşekkürler.
ResitCicek

kişi bu mesajı beğendi.

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
Ben de senin blogu sık kullanılanlara ekledim :) izlemediğim filmler olursa önerdiklerinden izleyeceğim.

SertacYANIK SertacYANIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Nothing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 714
  • Beğeniler 21 / 157
  • Ticaret 2, (%100)

Masiva adlı üyeden alıntı

Baba filmini bitirmek resmen 3 günümü aldı diyebilirim. Bence, çoğu insan da, sırf imdb sıralamasından kaynaklı, eski yapım ve popüler olduğu için bilinçaltında beğenme zorunluluğu hissediyor.

Yeşil Yol filminde, baba filmi kadar eleştiri yapamam fakat, insanların "en delikanlı adamı bile ağlatır, böyle hüzünlü bir film yok, Allahım gözyaşlarıma hakim olamıyorum" gibi abartılı cümleleriyle uzaktan yakından alakası olmayan bir film. Film tabi ki kötü değil izlenebilir güzellikte. Belkide, bu kadar abartılı yaklaşımdan sonra filmi izleyince beklentilerimi abartılara göre karşılayamadığından önermemiş olabilirim.

Zincirsiz filminde izlerken gayet güzel gidiyordu fakat bir süre sonra seni de sıkmaya başlamıyor mu gerçekten ?

Özetle: Belki de, yukarıda bahsettiğim filmleri yanlış zamanda yanlış ruh haliyle izlediğim içinde böyle sonuçlara varmış olabilirim. Tekrar izleyip yorumlamamda fayda var.

Soysuzlar Çetesini yanlış renklendirmişim onu düzelttim hemen. Dikkatin için teşekkürler bu arada.

Ek olarak, sitede henüz, 3-5 filmde yorumum var. Diğer, blog sitemle ilgilendiğim için film blogunu daha çok, hobi olarak boş zamanlarda güncellemeye çalışıyorum.

Benim izlediğim Baba filmi ilkinde sarmamıştı ama ikincisi üzerine hiçbir şey tanımam. Bende çok ayrı bir yeri vardır bölüm ikinin. Fakat sen 3,5 saat dayanamayacak birine benziyorsun onun için hiç başlama dursun köşede. Yeşil Yol abartıldığından beğenmemişsin anlayabiliyorum. Zincirsiz benim sıkılmadan izlediğim filmlerden biridir. Tarantino klasiği sonuçta.

Listede izlemediğin filmleri hemen öneriyorum vakit kaybetmeden izlemelisin: Baba II, Ucuz Roman, Schindler'in Listesi, 12 Öfkeli Adam, Sıkı Dostlar, Se7en, Kuzuların Sessizliği, Olağan Şüpheliler, Hayat Güzeldir, Sevginin Gücü, Can Dostum, VOL.i, Amerikan Güzeli, İhtiyar Delikanlı, Rezervuar Köpekleri, Bir Rüya İçin Ağıt, Otomatik Portakal, Oyuncak Hikayesi, Ters Yüz

Önerdiğim listeyi en kısa zamanda bitir bence. Filmlere bakış açın değişebilir. :)

• Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 494
  • Beğeniler 0 / 78
  • Ticaret 1, (%100)
Baba 2 yi, Baba 1den sonra izlemedim zaten. En kısa zamanda izleyeceğim 2.sini. Ayrıca listedeki çoğu hatayı buldun. Çünkü, Schindler'in Listesi, Kuzuların Sessizliği, İhtiyar Delikanlı, Bir Rüya İçin Ağıt filmlerini önerdiklerim arasına ekledim sanıyordum. Heralde, kodlarda kullandığım karışık div yapısı kafamı karıştırdı. Dikkatin birkaç hatayı düzeltmeme yardımcı oldu. Diğer önerdiklerini de en kısa zamanda izleyeceğim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al