wmaraci reklam

Kişisel Blogum Açıldı gokayerenyazici.com (blog tanıtım)

3 Mesajlar 563 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

colordie colordie gokayerenyazici.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek ATT
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
BLOG İSMİ: Gökay Eren Yazıcı
KATEGORİ: Bilgi,eğitim. yaşam,psikoloji,sağlık,eğlence
BLOG LİNKİ: http://www.gokayerenyazici.com/

Blog Tanıtımı
Merhaba değerli takipçiler söze nasıl başlasam bilemedim. İlk önce blog hayatına nasıl giriş yaptığımı anlatmak istiyorum. Her zaman insanın kendini geliştirmesini ve pasif kalmamasını düşünüyorum. Üniversite eğitimi sürecinde kişi sürekli gelişmek durumunda oluyor. Ancak lisans eğitimi bittikten sonra bu aktif olma durumu biraz sönüyor. Bunun için kendimi geliştirmem gerektiğini ve araştırma yapmam gerektiğini düşündüm. Ve bunun yolununda çok okuyarak ve kazandıklarımı ise blogumda yazarak daha çok kişiye ulaşarak başarabileceğim kanısına vardım.

Gökay Eren Yazıcı Kişisel Blog

Bu şekilde blog hayatına giriş yapmış oldum. Sıra geldi blogumun ismi konusunda bir karar vermeye. Blog hayatına başlama sebebim olan bilgi ve gelişimden dolayı blog adresimin de bilgi ve gelişimi ve kişiselliğimi barındıran bir isim olmasını istedim. Ve gokayerenyazici.com olarak belirledim. Yani bilgi ve gelişim merkezi. Blog hayatında daha yeniyim ve yazılarım şuan için az. Ancak her geçen gün yazılarımın sayısı da artıyor. Blogumun içeriğine değinecek olursam: Sitemin adı bilgi ve gelişim olması hasabi ile içeriği de çok geniş tuttum. Sağlık, eğitim, bilgi, psikoloji, ekonomi, yaşama dair, rehberlik vb. kategorileri alanında yazıyorum ve yazdıklarımın orjinal olmasına çok dikkat ediyorum.

EFLATUN'un bilgi ve gelişime dair çok önemli bir sözü var: '' BOŞ BİR KAFA, ŞEYTANIN ÇALIŞMA ODASIDIR.'' Bu sözü hiç bir zaman unutmamalıyız. Ve her boş durduğumuzda kendimizi bilgilerle, kitaplarla donatmadığımızda şeytanın bizimle uğraşacağını aklımızdan çıkarmamak gerektiğini düşünüyorum.

Kitaplar insanın en iyi dostlarıdır. İnsanlar kişileri aldatabiliyor. Ancak kitaplar insanları hiçbir zaman aldatmazlar. Kitapsız kalmamanız dileğiyle.

Hepinizi bilgi ve gelişim merkezi (gokayerenyazici.com)'ne beklerim.

http://gokayerenyazici.com/
wmaraci
reklam

Seokent Seokent WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 227
  • Beğeniler 74 / 63
  • Ticaret 2, (%100)
Aynı konuyu 2 gün öncede açmıştınız, bir tanesi yeterliydi bence :S

colordie colordie gokayerenyazici.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek ATT
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Link atar misiniz hocam editliyim Seokentt

http://gokayerenyazici.com/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al