lostyazilim

Kötü Filmler Blogu (önerileriniz)

12 Mesajlar 1.792 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

derdar derdar Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek diğer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 4 / 11
  • Ticaret 4, (%100)
herkese selam, aranıza yeni katıldım. daha yeni bir blog kurdum adı kötü filmler. sinemayla ilgili olduğum ve film,dizi izlemeyi sevdiğim için böyle bir blog kurmak aklımda vardı. fakat bu tür bir çok site ve blog olduğunu düşününce aradan sıyrılmak tanınmak zor olacağına karar verdim. şöyle bir fikir geldi aklıma: bir blog sadece izleyenlerin begenmediği filmleri yazıp tanıttığı, paylaştığı, yorumldığı bir site. fakat bu fikrin tutacağına emin olamadığım için para verip host ve alan adı almadım henüz. bu sebeptendir ki siz bilenlere danışmak istedim.
bir kaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim:
1. blog fikrim hakkında ne düşünüyorsunuz?
2. şu an free webhost ve cocc uzantısını kullanıyorum, freewebhos çünkü blogger değil wordpress tabanlı kurup yazmak istedim. bence wp kesinlikle daha iyidir. sizin fikriniz freede mi kalayım yoksa ücretli host ve alan adı almalı mıyım?
3. blogta film yazıları yanısıra, sinema haberleri, fragmanlar vs. de olacak tabii ki bunlar sadece kötü filmlerle ilgili değil, tüm filmlerle ilgili.. bloga girip tema, kategori, yerleşim vs. hakkında tecrübeli arkadaşlar fikir sunarsa sevinirim..

şimdilik bu kadar, aklıma geldikçe sorarım.
şimdiden herkese teşekkür.
kötüfilmler bu adresi iptal ettim.

wmaraci
reklam

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
Aslında fikriniz çok hoş :) Yani bugün insanlar film seçmek için filmler hakkında yorumları okuyor.. Aa bi site var izledikleri filmleri yorumluyorlar hadi ordan film seçelim tarzı yorumlar :) Fakat neden vaktimizi boşa çalan filmlerden uzak durmak adına elimizde bir arşiv olmasın ki? Hoşuma gitti benim umarım düzeni oturtabilirsiniz :)
Batuhan

kişi bu mesajı beğendi.

May May Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 64 / 82
  • Ticaret 4, (%100)
biraz konu dışı ama sitenin adından dolayı "The Bourne Legacy (2012) Fragman" konusunu kaldırmanızı rica ediyorum.

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
.co.cc sizi bir yere götürmeyecektir diye düşünüyorum. .tk olsa anlarım ancak .co.cc alanadının ne yapacağı belli olmuyor(du). Blogger ve byethost kullanırken alanadını kısaltmak için kullanıyordum ancak aniden elimden gittiğine şahit oldum. Son durumu bilmiyorum ancak işinizi şansa bırakmayın derim.

ESET SS sitenize girişimi engelledi, sebepsiz de olabilir tabii. Haberiniz olsun :).

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek diğer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 4 / 11
  • Ticaret 4, (%100)
Teşekkürler Melek, senin blogunda çok hoşmuş. Yazılarında güzeldir eminim. Benim blog tutarsa senden de yazı yazmanı rica ederim.

Ek Olarak: ben zaten şu anki alanadı ve hosttan memnun değilim. değştirmeyi düşünyorum. eset neden uyarı verdi acaba, ben de security essentials var ama ?

Ek Olarak:

Batuhan adlı üyeden alıntı

.co.cc sizi bir yere götürmeyecektir diye düşünüyorum. .tk olsa anlarım ancak .co.cc alanadının ne yapacağı belli olmuyor(du). Blogger ve byethost kullanırken alanadını kısaltmak için kullanıyordum ancak aniden elimden gittiğine şahit oldum. Son durumu bilmiyorum ancak işinizi şansa bırakmayın derim.

ESET SS sitenize girişimi engelledi, sebepsiz de olabilir tabii. Haberiniz olsun :).

online tarama yaptım, temiz çıktı.

faruk faruk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Starters' Agency
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 765
  • Beğeniler 38 / 89
  • Ticaret 10, (%100)
Eğer filmleri izleyip kendin yorumlarsan gayet güzel fikir. Benzerlerini duymuştum ama özen gösterirsen ilgi çekebilir. Ama free ile biryere varamazsın. ilk olarak kendine bir domain al. host ben verebilirim.

girişimci • tasarımcı • blogger | www.omerfarukbal.com | starters.agency • sayborg.net • tamekran.co

emirhan emirhan www.ozkula.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek hosting
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 1455
  • Beğeniler 60 / 263
  • Ticaret 39, (%100)
değişik olabilir
com boş birisinin ilgisini çekip direk tescil edebilir.
konuyu silip yakın sürede domain com tescilini yapmanızda fayda var.

MetinBiyik MetinBiyik @_metinbiyik Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Radio Network Teknik
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 828
  • Beğeniler 194 / 195
  • Ticaret 7, (%100)
Dostum Esed Nod 32 Sitenin Girişini Engelliyor , favicon.ico'da virüs buluyor

• Üyelik 23.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek diğer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 4 / 11
  • Ticaret 4, (%100)
arkadaşlar cevaplarınız ve önerileriniz için teşekkür. emirhan dediğin gibi en kısa sürede almayı düşünoyorum .com uzantısını, hosting içinde faruk verebilirim demiin. mesajda konuşabiliriz.

Ek Olarak:

MtnByk adlı üyeden alıntı

Dostum Esed Nod 32 Sitenin Girişini Engelliyor , favicon.ico'da virüs buluyor

tamam hemen siliyorum faviconu. ama nasıl olabilir ki ben faviconu kendim yapıp yüklemiştim ?

Ek Olarak: sildim, hala uyarı veriyor mu ?

GsliKahraman GsliKahraman Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci :)
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 761 / 199
  • Ticaret 2, (%100)
Web sayfasına erişim ESET Smart Security tarafından engellendi. Web sayfası potansiyel tehlikeli içeriği olan web siteleri listesinde.
ayrıca faviconda virüs uyarısı çıkıyor.. 2 uyarı çıktı..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al