wmaraci reklam

Merhabalar blog sayfamı incelermisiniz lütfen?

8 Mesajlar 1.779 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

benve20 benve20 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2021
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Merhabalar.

Lütfen sitemi inceleyip hatalarımı, artılarımı, eksilerimi söyleye bilirmisiniz acaba? 

Kodsal sorunlar veya her hangi bir sorun bulup söylerseniz çok sevinirim. Bu site  çünkü benim işim değil, en büyük hobim :) O yüzden güzel olmasını istiyorum ve diliyorum :)

Şimdiden inceleyen herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Site: www.bilgisk.com

Ve bir güncelleme paylaşayım. Sitemin açılış hızını nasıl daha hızlı yapabilirim? Bu konuda kafa patlatıyorum ama daha hızlı açtıramadım fotoğraflarımı 50 kb yüklüyorum ama genede en hızlı buraya kadar gelebildim. Bu konudada acil yardımınıza ihtiyacım var.

Not: Sitem sizler sayesinde büyüme trendine girdi kodsuz olarak bloggerın sınırlarını zorluyorum bu aralar 🤣 herkese sonsuz teşekkür ederim. Eksiklerimi muhakkak söylemeyi lütfen unutmayın ☺️

Mesaj 6 defa düzenlendi. Son düzenleyen: benve20 (21.08.2022 00:54)

turkeytrick hakanuysll SinanGCL

kişi bu mesajı beğendi.

www.bilgisk.com
wmaraci
reklam

Perenc Perenc hellö Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek İşsizimsi
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 20 / 25
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba :) Sitenizde haftanın trendleri kısmını çok beğendim gerçekten. İngilizce içeriklerinizin olması da çok ilginç. Epey uğraş vermişsiniz sanırım. Ancak dikkatimi çekti, Türkçe içeriklerinizin altında yabancı sanırım gereksiz yorumlar var. Yorumlar yayınlanmadan önce onaya sunulmasını öneririm. 

30luk.com & perenc.net - Düşüncelerim ve düşüncesizliklerim

• Üyelik 09.02.2021
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Perenc adlı üyeden alıntı

Merhaba :) Sitenizde haftanın trendleri kısmını çok beğendim gerçekten. İngilizce içeriklerinizin olması da çok ilginç. Epey uğraş vermişsiniz sanırım. Ancak dikkatimi çekti, Türkçe içeriklerinizin altında yabancı sanırım gereksiz yorumlar var. Yorumlar yayınlanmadan önce onaya sunulmasını öneririm. 

Evet o kişiler nereden buluyor beni bilmiyorum altına yorum atıyorlar. Bende bi anı olarak kalsın diye silmemiştim. Silmem gerektiğini bilmiyordum. O yorumları kaldırayım. Çok teşekkür ederim güzel eleştirin ve yorumun için :) blog sayfan varsa dost blog yapmak isterim seni :)

www.bilgisk.com

Laik Laik WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 64 / E
  • Meslek Web
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 26 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

Hocam site harika ancak domaniniz ile alakalı bir içerik göremedim. Ona da güzel domain gider ne dersiniz

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

aeneas3535 aeneas3535 WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 21.03.2021
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** k**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 1 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

tasarım sade ve hoş , wordpress değil , laravel mi acaba? 

fark ettiğim hatalar:

üst menüde kişisel bakıma tıklanmıyor, büyük bir sorunmu değil ama tıklanıp bağlı olan alt kategorilerin tümünü göstermesi hoş olurdu.

soldan açılan modal menünün üstünde logo olmasıda hoş olurdu.

üsteki category menüsünde teknoloji yok ama sağdaki category bölümünde var.

yine sağdaki kategoriler bölümünde ilgili kategori isminin üstüne tıklanırsa kategoriye gidiyor ama resme tıklanırsa gitmiyor, o kategorideki bir yazıya gidiyor.

mesela blog diye bir kategori  var ama hiç bir yerde linki yok.

bir kategoriye tıklandığı zaman gittiği sayfada 16 post sonra diğer yayınlar diye bir loader var tıklandığında başka post yoksa thats all (bu kadar) diyor ama ingilizce...

iletişim bölümünde kişisel verileri alıyorsunuz ama ne formda bir onay kutusu var nede kişisel verilerin korunmasına dair bir yazı.

headerda sitenin ingilizce sürümüne yönlendiren bir link var ama ingilizceye geçince türkçeye yönlendiren bir link yok.

5 dakikada gözüme çarpanlar bunlar...

• Üyelik 09.02.2021
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

aeneas3535 adlı üyeden alıntı

tasarım sade ve hoş , wordpress değil , laravel mi acaba? 

fark ettiğim hatalar:

üst menüde kişisel bakıma tıklanmıyor, büyük bir sorunmu değil ama tıklanıp bağlı olan alt kategorilerin tümünü göstermesi hoş olurdu.

soldan açılan modal menünün üstünde logo olmasıda hoş olurdu.

üsteki category menüsünde teknoloji yok ama sağdaki category bölümünde var.

yine sağdaki kategoriler bölümünde ilgili kategori isminin üstüne tıklanırsa kategoriye gidiyor ama resme tıklanırsa gitmiyor, o kategorideki bir yazıya gidiyor.

mesela blog diye bir kategori  var ama hiç bir yerde linki yok.

bir kategoriye tıklandığı zaman gittiği sayfada 16 post sonra diğer yayınlar diye bir loader var tıklandığında başka post yoksa thats all (bu kadar) diyor ama ingilizce...

iletişim bölümünde kişisel verileri alıyorsunuz ama ne formda bir onay kutusu var nede kişisel verilerin korunmasına dair bir yazı.

headerda sitenin ingilizce sürümüne yönlendiren bir link var ama ingilizceye geçince türkçeye yönlendiren bir link yok.

5 dakikada gözüme çarpanlar bunlar...

Harikasın. Çok teşekkür ederim. Sayende göremediğim şeyleri fark ettim teşekkür ederim 🙏☺️

www.bilgisk.com

turkeytrick turkeytrick Tanıtım Yazısı / Reklam Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 615
  • Beğeniler 153 / 152
  • Ticaret 5, (%100)

Güzel site başarılar.

Teknoloji Haberleri Sitesinden 🔥 Tanıtım Yazısı 🚀 Satın Al! > https://bit.ly/3xzclQd

• Üyelik 09.02.2021
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Teşekkür ederim ☺️ yeni güncellemelerimi yaptım büyüme yolunda emin adımlarla gidiyorum. Reklamlarımı çok çok az yaptım. Sonuçta para kazanmak için yapmıyorum bu hobiyi. Blogger alt yapısının sınırlarını zorluyorum. Hiç bir kod bilmeden sizler sayesinde çok güzel yerlere gelmeye başladı site. Bir kez daha incelersen çok memnun olurum ☺️

www.bilgisk.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al