freelance iş ilanları

Paylaşan Adam

5 Mesajlar 842 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

mustafabenli mustafabenli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 30 / 93
  • Ticaret 1, (%100)
Uzun zamandır aklımda olan bir şeydi. Bir türlü fırsat bulamadım ama sonunda blogumu kurdum. Sitemde ağırlıklı olarak wordpress temaları, blogger temaları, teknoloji ve bilgisayar kategorileri altında makale paylaşıyorum. Bunun yanı sırada sitemde oyunları sorunsuz olarak rahatlıkla indirebilirsiniz.

Umarım başarılı olabilirim. Sitede size göre ne yanlış ne doğru ise yorumlarınızı bekliyorum. Lütfen yorumları eksik etmeyin :)

www.paylasanadam.net

wmaraci
reklam

Sskgunlugu Sskgunlugu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek ......
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 61 / 83
  • Ticaret 10, (%90)
Hocam öncelikle hayırlı olsun ben kendimi gördüğüm eksiklikleri sölemek isterim ama bunların hepsinin yapıcı eleştirilerdir, alınganlık göstermemeniz dileğiyle.

1- Logonuz yok , insanlar arasında nasıl ki ilk görünüş, ilk konuşma vb. ilk intiba sayılıyorsa logo ile ziyaretçi arasındaki ilişkiyide aynı düşünebilirsiniz. Logo site için iyi yada kötü anlamda ilk adımı atar.

2-Çok kullanılan bir tema, farklı içerikleri barındıran sitelerde bu temaya çok rastladım ve aynı tema açıkçası beni itiyor. Farklı css düzenlemeriyle sitenize özel bir katmalısınız.

3- Copy-paste içerik, belkide bir sitenin en büyük düşmanı diyebiliriz. Yazılan konuda bir içeriği bir daha paylaşmak keşfedilmiş Amerikayı ikinci kere keşfetme çabasına benzetebiliriz.
webmaestro3

kişi bu mesajı beğendi.

webmaestro3 webmaestro3 serhatosun.com Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 264 / 240
  • Ticaret 53, (%100)
Hocam sana tavsiyem temanı değiş.Çünkü bu tema genellikle eğitim sitelerinde kullanılıyor.Sitenin konusuyla tema hiç uyumlu olmamış.Google'da araştır..Birsürü teknoloji teması bulursun ve logo koy sitene. içeriklerin de kesinlikle özgün olsun.

mustafabenli mustafabenli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 30 / 93
  • Ticaret 1, (%100)

Ssk Günlüğü adlı üyeden alıntı

Hocam öncelikle hayırlı olsun ben kendimi gördüğüm eksiklikleri sölemek isterim ama bunların hepsinin yapıcı eleştirilerdir, alınganlık göstermemeniz dileğiyle.

1- Logonuz yok , insanlar arasında nasıl ki ilk görünüş, ilk konuşma vb. ilk intiba sayılıyorsa logo ile ziyaretçi arasındaki ilişkiyide aynı düşünebilirsiniz. Logo site için iyi yada kötü anlamda ilk adımı atar.

2-Çok kullanılan bir tema, farklı içerikleri barındıran sitelerde bu temaya çok rastladım ve aynı tema açıkçası beni itiyor. Farklı css düzenlemeriyle sitenize özel bir katmalısınız.

3- Copy-paste içerik, belkide bir sitenin en büyük düşmanı diyebiliriz. Yazılan konuda bir içeriği bir daha paylaşmak keşfedilmiş Amerikayı ikinci kere keşfetme çabasına benzetebiliriz.

Eleştiriler için teşekkürler. Logom var ama kullanmayı düşünmedin temayı değiştirdikten sonra kullanacağım. Copy-Paste içerik yaptığım var ama o kadar fazla değil ve artık yapmayı düşünmüyorum. Peki aklınızda bir tema var mı bana önerebileceğiniz?

wmaraci
wmaraci

Sskgunlugu Sskgunlugu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek ......
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 61 / 83
  • Ticaret 10, (%90)

paylasanadam adlı üyeden alıntı

Peki aklınızda bir tema var mı bana önerebileceğiniz?

Bu temayı deneyebilirsin: http://themes.tielabs.com/?theme=sahifa

Özelleştirmelerle güzel ve uyumlu olur sitenizle

wmaraci
Konuyu toplam 8 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 8 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al